Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora beégés ez Magyar...

Mekkora beégés ez Magyar Péternek, hogy a százezresre ígért tüntetésen, csupán párezren voltak?

Figyelt kérdés
[link]

ma 09:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, olyat kellett volna belinkelned amin valóban látszik mennyien voltak, nem azt ahogy valaki mondja, hogy kevesen voltak.

Ez azt hiszem a tiszások saját felvétele:

[link]

Ha belenézel akkor ők se tudtak olyan képet mutatni a tömegről ami a százezres tömeget igazolná.

A helyszín megválasztása nagyon ügyes, össze van terelve mindenki egy szűkebb részre és a színpad felől fotózva nem látni, hogy ezen részen kívül üresek-e az utcák vagy sem. A pár ezres létszám azért szerintem téves, simán lehet 10-20 ezres is a tömeg akár, de mindenesetre meg se közelíti azt amit MP és hívei szerettek volna összehozni.

Valójában nem is értem mire volt jó előre százezres tüntiről beszélni. Ősz van, hideg van, most esős is az idő ráadásul. Választási helyzet nincsen, most egy évig felesleges ilyen tüntetéseken megjelenni, csak bohóckodás az egész. Normál ember nem megy ki a semmiért ilyenkor tüntetni - mert most a semmiért mentek ki oda az emberek.

Egyetlen célja a tüntetésnek, hogy megmutassák milyen sokan vannak - és ez nem sikerült. Ez inkább igazolja azokat akik szerint a tisza áradt, de most már szépen apad, ahogy az szokott lenni.

ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
És az újdonság ereje is csökken már.
ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos nagy égés...a felszólalásokon is érződött, hogy olyan kényszeredett, hiszen nem volt semmi "tömegpszichózis", reakció...

Csak pár ezer lézengőnek éreztem az embereket, 70 százalékuk olyan volt, mintha egy kirakatot nézne unottan.

Be kell látnunk, hogy ez így kevés lesz.

ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Lassan kipukkan ez a lufi is. 2026-ig pedig biztosan.
ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

#14

"A mór megtette kötelességét, ..."

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ZCXNpA8dtlk

szerintem ez a magyarpeti Petőfinek képzeli magát

ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Mikor állított egyáltalán 100 ezres létszámot? Ilyen kijelentés legfeljebb Danika tévképzeteiben létezik.

Alapból akkor a Kossuth-téren vagy a Hősök-terén lett volna megtartva, nem egy MTVA előtti utcában.

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!