Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai Kossuth téri tüntetés...

A mai Kossuth téri tüntetés szerintetek beégés lesz?

Figyelt kérdés

Most nagyjából kiderül hogy az ellenzék mennyi embert tud kivinni az utcára Budapesten....


[link]


Eddig mindössze 1,4 ezer ember jelezte facén hogy ott lesz, ez riasztóan alacsony számnak tűnik.


Az influenszer tüntetésen ez 15 ezer volt...


Lehet hogy megvalósul a rémálom hogy csak pár száz ember fog lézengeni a Kossuth téren?


Ja és eső is lesz később, szerintem ez is probléma lehet....


febr. 25. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Nem számít, hogy mennyien jeleztek vissza, az számít, mennyien vannak ott. Az ellenzéknél elvileg 150ezer fölött volt, de a pesszimista számolások sem maradnak el ettől sokkal.


Telex 2 perce: "Pár százan gyűlhettek össze a Parlament előtt a három órakor kezdődő tüntetésre, de még így is szellős kicsit a tér."


Hát ez hatalmas égés lesz.

febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Az influenszereknél volt a 150ezer* bocs az elírásért.
febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Az influenszereknél csak az ingyen azahriah koncert miatt mentem, de nem lett belőle semmi, többre nem megyek...
febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem az élőt. Vannak azért már pár ezren, de elég szellősen állnak a téren.
febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Bármi amit GyF művel, abból eleve csak égés lehet
febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Lesz tüntetés? Nem is tudtam. Jelentéktelen lesz ez is.
febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!