Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nerből kivált Magyar Péter...

A nerből kivált Magyar Péter mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Szerintem semennyire
ma 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanolyan gazember, hanem rosszabb!
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elég durva, a balosok gyurcsányt azonnal lenullázták egy nerlovag miatt , ezt nem gondoltam volna soha előtte de Magyar Péter megmondta hogy a Gyurcsányisták Orbánisták tehát ő is az, de még azt se látják amit előjük raknak. Magyar Péter előre megmondta hogy ő micsoda
ma 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem sem.


Azt gondolom, hogy nem vált ki a NER-ből, csak feladatot kapott. Lehet, hogy azt megbízhatóan végzi, de ezt csak az tudja értékelni, akitől kapta a feladatot.

ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Krampusz1 ***** válasza:
35%
Ő lesz a miniszterelnök, és elszámoltatja a hazaáruló oroszpárti tolvaj kormányt!
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én már az első interjúja után láttam hogy kamuzik, azt állította ugyanis hogy Orbán jó csak tónival vannak a gondok. de a balosok napelemzőt viselnek mint a lovak
ma 15:47
 6/12 Krampusz1 ***** válasza:
45%
Magyar Péter jobb oldali :) A buta fideszesek meg ezzel össze vannak zavarva, mert most jöttek rá, hogy ők nem jobb oldaliak, hanem csak simán oroszpárti hazaárulók :)
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Bizony, hazaárulók!

Legalábbis azok, akik Orbán Balázs minapi kijelentése után továbbra is a Fidesz mellett maradnak!

Egy hazaárulónál mindenki más csak jobb lehet: Magyar Péter is, Gyurcsány Ferenc is, Toroczkai László is, Donáth Anna is, a kutyapártos Kovács Gergely is.

ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

6.


Magyarországon eleve nincs jobboldal, nem is nagyon engednék, hogy legyen, így is 20 éve hallgatom, hogy "állandóan erősödik" meg "ajvé, mi lesz, ha tovább erősödik"


De valahogy sosem jutott soha 4% fölé.


A Fidesz meg tele van egykori komcsikkal, a DK pedig nem is titkolja, hogy mennyire a globálista kommer hozzáállás az ínyére való. (Niedermüller pl.)

ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
A fidesz oroszpárti hazaárulók. Lásd Szíjgyártó hacker ügy kezelése.
ma 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Eleve abszurd, ha egy ellenzéki egy egykori (?) fideszesbe veti a bizalmát. De ha ettől eltekintünk, akkor sem mond semmi olyat, ami a rendszert lényegében megváltoztatná. Ő egy olyan fideszes, akinek egy problémája van a rendszerrel: nem ő van a csúcsán. Amúgy a NER része volt, és azóta vált ki (?) belőle, amióta elhitették vele, hogy kerülhet ő a csúcsára.


Az valóban döbbenet, hogy egykori DK-sok hogy pártolhattak át hozzá.

ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!