Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Platinum Shop-nál szeretnék...

Platinum Shop-nál szeretnék vásárolni,mert ott minden játékot megtaláltam Ps5re, amit szeretnék. Mennyire megbízható az oldal? Online vásárlásról lenne szó és mivel több dolgot vennék több 10ezer forintba kerülne. (Játékok+kontroller+egyéb termék)

Figyelt kérdés

Még sosem vásároltam náluk, ha elküldök nekik több 10ezer forintot "nem fognak lenyúlni" ?

Hálásan köszönöm a segítő válaszokat! :)



aug. 14. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Többször is vásároltam náluk, többek közt a ps5-öm is. Nekem eddig még nem volt problémám velük.

A megrendelés leadása után (általában másnap) felhívnak telefonon, hogy megerősítsék a rendelést, és csak utána küldik a csomagot.

aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én személyesen a boltjukban vásároltam, minden rendben ment. Nem hinném, hogy a webshopjukkal is gond lenne. Arra figyelj, hogy ha használt terméket veszel (mert olyat is árulnak), előfordulhat, hogy karcos a lemez. Ilyenkor érdemes a polírozás szolgáltatásukat is igénybe venni. Új terméknél ilyesmi nem fordulhat elő, ha mégis az jótállás.
aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!