Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airnbn szállásokat nézegetek? ...

Airnbn szállásokat nézegetek? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Eddig csak Bookingon foglaltam szállást külföldön.Rómában Airnbn -en elég jól áron vannak szállások,csak nem tudom mennyire megbízhatóak.
aug. 25. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen. Ott is vannak vélemények, azokat feltétlenül olvasd el, mielőtt lefoglalnál valamit.
aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, hogy igen.

Nagyon megbízható.

aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megbízható, sokszor használtam és olcsóbb mint a booking.
aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Az Airbnb is egy szinten van a Bookinggal megbízhatóság szempontjából. Mi is többször foglaltunk már apartmant, belföldön és külföldön is, eddig soha nem csalódtunk. Sőt, Bookingon több olyan szállás van, ahol látványosabb fotókat töltöttek fel, a szépen kitakarított, kicsit feljavított képminőséggel. Az Airbnb-n mindig a valóságot kaptunk, pontosan ugyanazt, mint a képeken.
aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Airbnb és a Booking is közvetítő cég.

Nekem mindkettővel volt már rossz tapasztalatom, de általában mindig akkor, amikor olyat foglaltam, aminek kevés értékelése volt.

aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!