Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudjuk felvenni...

Miért nem tudjuk felvenni ezeket a modelleket?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ha európában vannak kiemelkedő országok amik kvázi jobban teljesítenek mint mi, jobb a gazdasági helyzetük, "gazdagabbak", miért nem másoljuk le az ö strukturájukat?

Pl: Ausztria, Svájc, Finn stb


ma 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert nem akarja. Ott nem lenne szabad felhasználású pénze, és ezt nem akarja.
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted Csád miért nem másolja le a svájci modellt?
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudom
ma 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Talán mert ott teljesen más a vezetők mentalitása. De mindjárt megérted jobban...


https://www.youtube.com/shorts/gTF-8I1OklQ

ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Gyorsabban fejlődünk most, mint Ausztria, vagy Finnország. Folyamatosan közeledünk hozzájuk fejlettségben.
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon jól meg lehet élni Magyarországon (főleg Pesten) ha valaki nem segghülye. Nekem pl. a Covid előtt 2020-ban a nettóm 656 ezer volt, 2023 óta ugyanabban a munkakörben 923 ezret kapok pénzügyi területen versenyszférában egyéb juttatásokat, évközi és évvégi bónuszt nem számolva. Bőven lefedi az inflációt is. Mivel saját tulajdonú tehermentes ingatlanban élünk, nincs az a német állás, ami valóban megérné, hogy elmenjünk.
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Mert rögtön zúgna a komcsizás. Magyarországon még a progresszív adórendszer felvetése is szentségtörésnek számít, ott meg annak az ellenkezője.
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5

Hú!

ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szakadok :D elkezdi lassan beérjük őket :D :D
ma 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!