Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, titeket nem zavar...

Fideszesek, titeket nem zavar a pártotok folyamtos ingatlandrágító törekvése?

Figyelt kérdés

Azóta, hogy a fidesz hatalomra került majd a NER hatalmas ingalanvagyonra tett szert a fidesz legfőbb törevése, amiért bármit hajlandó elkövetni az, hogy miként tudja minél magasabbra verni az ingatlanárakat.


Eddig a CSOK-al, majd a babaváró hitellel emelte az ingatlanárakat közpénből, most, hogy azt már nem lehet sokkal több közpénzből finanszírozni, hát a bankokat kötelezné az piacinál alacsonyabb THM-re és a nyugdíjkasszákat is be akarja vonni az ingatlanpiacra, ezenkívül a lakossági megtakarításokat is az ingatlanpiacra szeretné irányítani.


Értem én, hogy a fidesznek jó az, hogy folyamatosan növekszik a vagyonuk értéke, de nektek átlag fidesz szavazóknak akik nem érdekeltek az ingatlanbizniszben, a saját ingatlanotokat lakhatásra haasználjátok, ebben mi a jó? Miért jó, az hogy egyre lehetetlenebb ingatlanhoz jutnia a fiataloknak és mindenki másnak is a kigazdálkodhatatlan ingatlanárak miatt? Miért jó az, hogy már csak és kizárólag banki hitellel lehetséges akár egy lakáscsere is? Miért jó az, hogy folyamtosan a hanyatló nyugatra távoznak a fiataljaink mert ott idegenként, kulimunkával is jobb feltételekkel tudnak lakáshoz jutni? Miért jó az, hogy az egyedülállók lakáshoz jutása lehetetlenné válik? Miért jó az, hogy az emberek vagy a bankok, vagy a főbérlőik rabszolgájává válnak? Miért jó az, hogy a fidesz 14 éve folyamatosan beavatkozik az ingatlanpiaci folyamatokba amelynek mindig drágulás az eredménye?



ma 10:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

#7

Pont nem érdekel mások nyomora. Őket sem érdekli az enyém. Nekem bejött a fidesz legközelebb is rájuk szavazok és remélem lesz még csok meg minden ami feljebb veri az árakat.

ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%
Örülök neki, egyre többet ér a családi vagyon.
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

#11


Én meg remélem, ha új kormány lesz, bevezetik végre az ingatlanadót, vagy azoktól visszaszedik a pénzt, akik állami manipulációval jutottak több ingatlanhoz olcsón!


Az idő nekünk dolgozik, mert egyre többen leszünk, akiknek elege lesz abból, hogy az határozza meg az egész életetünket, hogy ki tudott csok és minden ingyenpénz előtt lakást venni.

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!