Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, titeket nem zavar...

Fideszesek, titeket nem zavar a pártotok folyamtos ingatlandrágító törekvése?

Figyelt kérdés

Azóta, hogy a fidesz hatalomra került majd a NER hatalmas ingalanvagyonra tett szert a fidesz legfőbb törevése, amiért bármit hajlandó elkövetni az, hogy miként tudja minél magasabbra verni az ingatlanárakat.


Eddig a CSOK-al, majd a babaváró hitellel emelte az ingatlanárakat közpénből, most, hogy azt már nem lehet sokkal több közpénzből finanszírozni, hát a bankokat kötelezné az piacinál alacsonyabb THM-re és a nyugdíjkasszákat is be akarja vonni az ingatlanpiacra, ezenkívül a lakossági megtakarításokat is az ingatlanpiacra szeretné irányítani.


Értem én, hogy a fidesznek jó az, hogy folyamatosan növekszik a vagyonuk értéke, de nektek átlag fidesz szavazóknak akik nem érdekeltek az ingatlanbizniszben, a saját ingatlanotokat lakhatásra haasználjátok, ebben mi a jó? Miért jó, az hogy egyre lehetetlenebb ingatlanhoz jutnia a fiataloknak és mindenki másnak is a kigazdálkodhatatlan ingatlanárak miatt? Miért jó az, hogy már csak és kizárólag banki hitellel lehetséges akár egy lakáscsere is? Miért jó az, hogy folyamtosan a hanyatló nyugatra távoznak a fiataljaink mert ott idegenként, kulimunkával is jobb feltételekkel tudnak lakáshoz jutni? Miért jó az, hogy az egyedülállók lakáshoz jutása lehetetlenné válik? Miért jó az, hogy az emberek vagy a bankok, vagy a főbérlőik rabszolgájává válnak? Miért jó az, hogy a fidesz 14 éve folyamatosan beavatkozik az ingatlanpiaci folyamatokba amelynek mindig drágulás az eredménye?



ma 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Ezt már kérdezted tegnap is.
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Mert ostobák.

Ők csak annyit látnak, hogy kapják a családi adókedvezményt.

Meg, amit ingyen adnak az csak jó lehet ugye.


És igen, van olyan ostoba ember, akinek 1 lakása van, lakhatásra, de örül, hogy nő az ára.

Azt nem érti, hogy az övénél olcsóbb lakások ára is nő, tehát, ha eladja, nem fog belőle kettőt venni.

Sőt a falusi csok-kal elérték azt is, hogy már a kistelepüléseken is baromi drága.

Tehát ha valakinek az volt a terve, hogy öreg korára eladja a drágább házát, és egy kis, faluban olcsóbbat vesz, már az se olyan nagy biznisz.

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Mivel több ingatlanom is van, kifejezrtten örülök. A Fidesz kormànyzás alatt megtriplázódott az értékük.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

"hogy folyamtosan a hanyatló nyugatra távoznak a fiataljaink mert ott idegenként, kulimunkával is jobb feltételekkel tudnak lakáshoz jutni?"


Ez egy hatalmas hazugság!

Nem vagyok fideszes, de azért lássuk már tisztán a dolgokat. Nyugaton sokkal, de sokkal nehezebb saját ingatlanhoz jutni.

ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is van 2 házam. Egyiket albérletbe adtam ki, másikban lakom. Család többi tagjának is van ingatlanja. Egyáltalán nem zavar, kifejezetten örülök, hogy folyamatosan emelkednek az árak.
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én nem látom a megoldást az ingatlan árak leverésében. Bécsi minta a legszimpatikusabb, önkormányzatnak akkora lakásállománya van, hogy kontrollálni tudja az albérlet piacot azzal, és megfizethető albérletet biztosít a már legalább 5 éve ott élőknek. Szerintem ezt kellene követni.
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3# és 5# Gondolom akkor isígy örülnétek, ha most kellene az ingatlanjaitokat megszerezni.
ma 11:05
 8/13 A kérdező kommentje:
4# Te hazudsz!
ma 11:06
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

"Te hazudsz!"

Biztos vagy benne?

[link]

ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Ezeket nem zavarja semmi :D
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!