Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért beszélnek...

A fideszesek miért beszélnek rezsicsökkentésről amikor:?

Figyelt kérdés

[link]


Pálinkás József kiszámolta, hogy lesz ötszörös a gázszámla a piaci árhoz képest


ma 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Azért, mert a rizsabiztossal ráirattak egy számot a csekkre, hogy ennyivel fizetsz kevesebb, mint Gyurcsány.

Az emberek többségének, meg halvány, lila, lövése sincs arról, hogy mit jelent, pl a világpiaci ár, hogy, túlárazva veszi az állam a ruszkitól a gázt és az olajat, vagy, hogy az a szám, ami rá lett irva a csekkre, úgy hazugság, ahogy van. És senki sem szól rá.

ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Németországban meg már megfagytak az átoperált nemű óvodások, és csak migráncsok vannak.
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
osztán ez a Jóska matematikus, vagy honnan számolta ki?
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3.

Mi vagy te matekos?


[link]


2.

eltévesztetted a kategóriát ez nem a külföldi hanem a magyar politika ne legyél troll!

ma 08:56
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert komoly rezsicsökkentés történt, akármit erőlködik a bukott Pálinkás szakmailag teljesen inkorrekt módon (adómentes nagyker ára összemosása véghasználói árral, a túlfogyasztási árra kihegyezés stb). Az egész EU-ban Magyarországon a legolcsóbb a rezsi.
ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5.

figyelj ide töki, nem kell ide semmilyen Pálinkás meg szakmai szakértő, én tudom hogy hétszer annyit fizettem a gázra.

ma 09:07
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
6: LOL, akkor nagy pancser vagy.
ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 sörpocak ***** válasza:
79%

"(adómentes nagyker ára összemosása véghasználói árral, a túlfogyasztási árra kihegyezés stb)."


Ha egy 10-60%-os különbségről beszélnénk, akkor válik lenne ez az észrevétel, de mikor láttál te olyan adót, vagy kisker árrést, ami 700%-os különbséget okoz? Ezt a nagyságrendet nem tudod piaci alapon igazolni, ennek hátterében politikai érdek nyugszik.

ma 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 sörpocak ***** válasza:
*valid lenne ez az észrevétel
ma 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 110 forintot fizetek érte, 16 ezer a gázszámlám. Ez semmi.
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!