Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a fideszeseket...

Miért csak a fideszeseket hibáztatjátok a fidesz győzelméért?

Figyelt kérdés
Akik nem mentek el szavazni, tehát nem akartak változtatni a fideszuralmon ugyan úgy a fidesz maradását támogatták ezzel, és azok is akik nem az összefogásra szavaztak, hanem a kutyákra, vagy a mihazánkra stb. hiszen tudták jól, hogy ők nyerni nem fognak, így a szavazatuk a fidesz maradását jelenti... Az meg hogy ki kerül be a kétharmados fidesz mellé a parlamentbe teljesen mindegy, a fidesz mellett senkinek sincs szava...

2022. nov. 20. 08:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Én a társadalmat hibáztatom.
2022. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

"Akik nem mentek el szavazni, tehát nem akartak változtatni a fideszuralmon"


Egyáltalán nem azért nem mentek el, legalábbis azok, akiket ismerek. Annyira hozzászoktak már a lófaxhoz, hogy azt hiszik, tökmindegy, elmennek-e vagy sem, úgyse változik semmi. És hiába mondod nekik az ellenkezőjét.

2022. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Tehát aki nincs veletek, az ellenetek van. Többek között emiatt a szektás gondolkodás miatt nem szavaztam egyikre se. Azt látom, hogy csak megőrülnek az emberek csoportidentitástól és a nemzeti keresztény, meg az értelmiségi liberális ugyanúgy vadállatként gyűlöli a másikat.
2022. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Az a helyzet, hogy egy választáson nem csak az győzhet, akit te szeretnél. A tartózkodók jogait pedig tiszteletben kell tartani.
2022. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jellemzően nem a fideszeseket, hanem magát a Fideszt hibáztatják ezért az emberek. A választási rendszert maguknak kedvezőre formálták, a médiafölényükkel bármit elhitetnek az emberekkel, az ellenzéki pártokat pedig a lejáratókampányokkal tönkretették. Manapság nincs értelmes ember, aki ellenzéki politikusnak áll, hisz beleszólása úgysincs semmibe, a megalázás meg garantált. Így viszont kire szavazzanak azok, akik egy jobb kormányt szeretnének?
2022. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

"Az a helyzet, hogy egy választáson nem csak az győzhet, akit te szeretnél. A tartózkodók jogait pedig tiszteletben kell tartani."


Ebben igazad van, de akkor lenne legalább tiszta választás, egyenlő feltételekkel. Tehát nincs olyan, hogy ha nem a fidesz nyer valahol, nincs közmunka. Bár nem tudom, hány esetben van ez így, de vannak más aljasságok is, az 100%.


Tehát akkor legyen arányosabb választási rendszer, és ne legyen a kormánypártnak sokkal több pénze a választásokra, és ne legyen sokkal nagyobb médiafölénye. Főleg ne hazudjon ott éjjel nappal. Mert egy eleve aránytalan rendszerben az eredmény is olyan amilyen.


Van joga az embernek nem szavazni, vagy a kutyákra szavazni. De a fidesznek nem lenne egy jogállamban lehetősége ennyit hazudni, ennyi pénzt elszórni a győzelmük érdekében, ekkora médiabirodalmat működtetni.

2022. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
En a társadalmat hibáztatom. Én eleve műveltségi cenzust vezetnek be: aki analfabéta vagy nem tud írni és olvasni az ne szavazhasson. Nem fair hogy egy tanult ember szavazata ugyanannyit ér mint egy analfabéta buta emberé.
2022. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

"aki analfabéta vagy nem tud írni és olvasni"

Szerinted van olyan analfabéta, aki tud írni-olvasni, illetve van olyan, aki nem tud írni és olvasni, mégsem analfabéta?...

2022. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

6 párt összeállva, külföldi kampánytámogatással nem tud legyőzni 1 másikat. Ez mindent elmond róluk.


Szerintem az ellenzék saját magát szokta lejáratni, én legalábbis őket figyelem, nem azt, hogy ki mit irt róluk a sajtóban és megteszik ők maguknak.


Mindkét oldali sajtó olyan szinten van, mint a Blikk, nehogy már azt mondja valaki, hogy a jobboldali az amelyik lejárat, a másik meg csakis az igazat mondja.


Elvileg aki nem szavaz, az elfogadja/beelnyugszik a többségi döntésbe, tehát rettenetesen demagóg érvelés az, hogy ők is az ellenzékiek álláspontját osztják, csak épp mindegy nekik, mi lesz.


Nekem van ismerősöm, aki soha nem jár szavazni, de összességében a Fideszt támogatja.

2022. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

> én legalábbis őket figyelem, nem azt, hogy ki mit irt róluk a sajtóban


Hogyan figyeled őket, ha nem a sajtón keresztül?

2022. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!