Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a fideszeseket...

Miért csak a fideszeseket hibáztatjátok a fidesz győzelméért?

Figyelt kérdés
Akik nem mentek el szavazni, tehát nem akartak változtatni a fideszuralmon ugyan úgy a fidesz maradását támogatták ezzel, és azok is akik nem az összefogásra szavaztak, hanem a kutyákra, vagy a mihazánkra stb. hiszen tudták jól, hogy ők nyerni nem fognak, így a szavazatuk a fidesz maradását jelenti... Az meg hogy ki kerül be a kétharmados fidesz mellé a parlamentbe teljesen mindegy, a fidesz mellett senkinek sincs szava...

2022. nov. 20. 08:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon hogy ? Mondjuk megnézem a párt, politikus youtube csatornáját, facebook oldalát. Meghallgatom, mit mond az ATV-ben.
2022. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert el csalják a válaztást ennyi eu-bol hiába küldenek elenörizni ha pénzeket se tudják meg akadályozni hogy, el lopják.Akkor majd szavazást nem csalják el hagyjuk már.Meg eleve az emberek többsége már nem is itthon dolgozik csak haza jár mert már mindenhol jobb a fizu meg keveseb az adó.
2022. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"én legalábbis őket figyelem, nem azt, hogy ki mit irt róluk a sajtóban"

"Hogyan figyeled őket, ha nem a sajtón keresztül?"


Nem azt figyeli, hogy ki mit ír arról, ha Kunhalmi Ágica nekirohan a csukott ajtónak, hanem pont elég neki maga Ágica:

https://www.youtube.com/watch?v=031coG37tus

2022. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szél Bernadett is miniszterelnök-jelölt volt, mókás erre visszagondolni.A biztonságiak azóta is keresek a szellemet, aki neki vágta az ajtót Ágicának.
2022. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem csalják el a választást. Ne áltasd magad. Én voltam többször is szavazatszámláló. A részvételi arány olyan 50-60% volt. A résztvevőknek pedig esküszöm legalább a kétharmada fehérhajú. Többségük ránézésre is Fidesz propagandán tartott nyugger.

A magyar népnek ez kell. Mondom én, hogy nem fog magához térni, amíg az egész ország Ózd szintűvé süllyed.

2022. nov. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!