Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen a helyzet magyaror...

Miért ilyen a helyzet magyarországon?

Figyelt kérdés

Amióta érdekelt lettem a politika iránt azt vettem észre, hogy a jobb-bal oldal el van zárkózva egymástól, nincsenek viták. Természetesen most az ep választás elött volt két vitának nem mondható valami(vagy nem tudom hogyan mondjam).


Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de szerintem nagyon hasznos a társadalomnak hogy ne démonizálják a másik oldalt. Nagyon hasznos lenne hogyha Magyarországon is lenne egy 'vitakultúra', ami segítene az megérteni hogy egyik oldal sem akarja tönkretenni, lerombolni, csődbevinni az országot. Amerikában számos vitaműsor van amit én nagyon csípok egyike a jubilee, de a whatever podcast egyes részei jók. Egyedül amit láttam hogy a Jövőakadémia próbálkozik/próbálkozott vele. Engem valahogy nem fogott meg, de szerintem egyáltalán nem rossz kezdésnek.


Szerintetek hasznos lenne ha itthon is ha több lenne a vita?

Illetve ha valaki ismer még magyar vitaműsort, ne tartsa magába.



tegnap 23:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!