Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mi a helyzet ezzel...

Most akkor mi a helyzet ezzel az állítólagos hangfelvétellel, ahol Orbán azt mondja: "Ha még egyszer hatalomra kerülök tönkreteszem Magyarországot"?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, gyűlölöm a Fideszt, de én ilyet hangfelvételt nem hallottam annó. Pletykák szerint 2002-ben mondta, mikor elveszítette a választást. Állítólag minden oldalról törölve lett a felvétel. Először is, hol volt fenn? Mert 2002-ben nem volt még, se Youtube, se Facebook, se Tiktot. Szóval nagyon érdekelne, hol volt fenn ez a hangfelvétel! Ha egyáltalán létezil ilyen, mert én ebben nem nagyon hiszek. Ha létezne ilyen, biztos, hogy annó lementették volna, és az ellenzék már rég felhasználta volna Orbán ellen.

Tehát az érdekelne, hogy aki hallotta ezt a felvételt, az hol hallotta? Vagy csak kamu az egész, és nem mondott ilyet?



aug. 25. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Én hallottam a felvételt. (Leírom, hogy hol)
Kamu
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem mindegy?


A hívek mindent elnéznek neki.

aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem hallottam erről.


Medgyessy Péter viszont megőrizte nekünk azokat a szavakat, amiket Orbán Viktor a 2002-es választási vereség után mondott neki:


"Nézd, én néhány hibát elkövettem, ezért vesztettük el a választásokat, de vissza fogok jönni, és meg fogom nyerni a következő választást."


Forrás: [link]

aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
meghallgatnám
aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Én is. Ha létezik.

aug. 25. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem kamu. #2 voltam
aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell hülyeségeket elhinni?
aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!