Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok nem Európai Uniót...

Mi magyarok nem Európai Uniót szeretnénk hanem Szovjet Uniót?

Figyelt kérdés

ma 10:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Én speciel egyiket sem szeretnék, hanem egy szabad, független Magyarországot.
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%

10, segitettem, kiabáltam, próbáltam szólni, az lett az eredménye, hogy az ország elüldözött engem és a generációmat. Ti nem akartatok minket, az ország nem akarta, hogy maradjunk.

Nekünk ugyanúgy egy életünk van és nem akarjuk olyanokra pazarolni, akik szerint, ha van rajtunk sapka, az a baj, ha nincs rajtunk sapka az a baj.

Tetszettek volna nem elzavarni minket az országból.

ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem helyeslem én sem azt, ami ebben az országban jelenleg folyik, de túlzásnak tartom, amikor valaki csak azért képes neki ugrani a másiknak, mert az szeretne értelmet adni az életének! Akinek annyi az igénye, hogy marad és bele tud nyugodni a jelenlegi sorsába, azt sem kell piszkálni! Minden embernek meg van a saját problémája, - felesleges gyerekeket megszégyenítő módon piszkálniuk egymást az embereknek! Nekem például nem sok esélyem van (közel a 60-hoz) arra, hogy egy angol alapfokkal új életet kezdjek külföldön, de azért, mert nekem ez a sorsom, még nem állok neki b@szogatni azokat, akik megpróbálnak kezdeni valamit magukkal!
ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%
12: Semmiféle generáció nem tűnt el, minden korosztály van Magyarországon. Ne képzeld magad annyira fontosnak, megvagyunk. És nyugodtan kommentelj külföldön.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%

14, ha nem tűnt volna el az én generációm, ma nem lenne tele az ország ázsiai bevándorlókkal, nem beszélne a kormány 500.000 vendégmunkásról és nem jönne ma is sorban a bevándorló az országba. Ha én és a generációm annyira nem vagyunk fontosak nektek és megvagytok nélkül SEMMIFÉLE önkritika nélkül, úgy bőven jó nektek a népességcsere is az országban. Ez esetben, megkérdőjelezik bennem a hazaárulás fogalma, mert szerintem SEMMIFÉLE egyetértés sincs abban, hogy mit is jelent hazátárulni.

Annyit, segitek, önszántából, a lehetőségeivel élni, jobb élet reményében, nem az. Az nem az egyén hibája, hogy a hazája nem tud neki megfelelő életkörülményeket teremteni. Semmiféle életkörülményt teremteni, semmiféle életet.

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
42%

Igen, marha sokan vagyunk, kár hogy ez nem látszik. Mert ha tényleg és nemcsak a szánkkal ahogy a másik fél rajongótábora, akkor már rég el is felejtettük volna őket.


Egyébiránt a Szovjet Uniót nem a "mi magyarok" akarjuk, hanem Orbán Viktor. Az az Orbán, aki 1989-ben az utolsó távozó oroszok után kiáltott még, hogy "követeljük az orosz csapatok azonnali kivonulását". Most is csupa hasonlót követel. A szájával. A tetteivel pedig még a lehetőséget is megszünteti. Mint a hatalmas békevágyával, ami úgy szól, hogy aki nem a barátunk, (értsd nem feltétlen szolgánk) az az ellenségünk. Persze, békevágyból gyártja az ellenségeket. neki a másik focicsapat is ellenség, nem ellenfél.


Ami viszont az Európai Unió akarását illeti, igen, ez egy nagyon normális cél némi problémával. Az Unió szükségességének elvét és ennek pozitív hozadékát ugyanis nagyon kevesen értik, a gyakorlatát, amiben a cél jó, a kivitelezés rossz, viszont a többség érzi. Ez az ellentmondás abból fakad, hogy a valódi célok az Unióban élő számos milliárdos részére nemtetsző. Ők gyártják az elfedés céljára a hamis neoliberális eszméket, ők tartják fogva az államot (a politikusokat) és ők akik a jelen fenntarthatatlan állapotokat szeretnék fenntartani bármi nemtelen eszközzel. És van képességük ezt az EU akaratának feltüntetni. Orbán is az ő barátjuk (szeretne lenni), ezért utálja az EU-t.

Amúgy a Szovjet Unió senkinek se kell, Putyinnak is az orosz birodalom kell. A cári. Ezt nem kell kitalálni, elég sokszor hangoztatja. Aki járt a déli volt szovjet tagköztársaságokban, azt pontosan láthatja. Ott is a cári birodalmi cél érvényesül a korhoz igazított szöveggel. Már ahol hagyják, mert mindenütt azért nem.

ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%
15) A 2023-as adatok szerint 140 ezer külföldi élt Magyarországon, ennek is a többsége Eu-s állampolgár, illetve ukrán és szerb. Szóval az erős túlzás, hogy tele lenne Magyarország Ázsiai vendégmunkásokkal...
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
21%

17, ehhez a számhoz, nyugodtan hozzátehetsz még egy 0-át és az nagyjából megközeliti a valóságot.

Csak Angliában 200.000 magyar kért letelepedési engedélyt a Brexit után. Ez azt jelenti, hogy nincs számon tartva, hányan kértek előtte. Németországban is sckb ekkora számról beszélnek az emberek. Csak Ausztriában 120000 ember.

Az a 2023-as adat, ami le lett irva, semmiféle valóságnak sem felel meg.

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
18) Szövegértelmezési gondjaid vannak? Arról ìrtam, hogy Magyarországon hány külföldi èlt 2023-ban,ez nyilván van tartva hivatalosan, nem arról, hogy hàny magyar él külföldön.
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22%
Európai kalifátust sem szeretnénk.
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!