Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz már vége a narancs...

Mikor lesz már vége a narancs diktatúrának és lesz itthon végre egy normális demokrácia?

Figyelt kérdés

[link]

Hogy lehet valaki ennyire arrogáns, pökhendi,lenéző és felfuvalkodott mint ez a Kocsis Máté?Aki nyugodtan nevezheti szellemileg alul maradottnak az ellenzéki képviselőket.Tőle nem veszi el a szót Kövér elvtárs.Csak Gyurcsány Ferenctől veszi el a szót Kövér elvtárs mert ki merte mondani a nyilván való igazságot.Én fiatal vagyok elismerem.19 vagyok.Nem tudom,hogy hogyan kormányzott Gyurcsány.Elmondom azért, hogy ettől függetlenül

nem szavaznék rá soha.Iszonyatosan demagógnak és károsnak tartom a DK-t.Igazábol ugyanazt csinálja mint a FIDESZ csak balliberális köntösben.Magyar Péter tökéletesen leírta:Kék Fidesz.Ugyanúgy van Megafonjuk Hétköznapi hősök néven.A DK egy gyalázat és amíg DK van addig FIDESZ is lesz sajnos.De ettől függetlenül most a parlamentben semmi helytelent nem mondott Gyurcsány szerintem.Sőt igazat szólt most az először.

Én nekem nincs sok vágyam.Szeretnék egy olyan országban élni ahol nem kell foglalkozni a politikával.Legalábbis olyan értelemben nem, hogy azon vitatkozunk, hogy melyik politikus a kevésbé korrupt.Olyan országban szeretnék élni ahol a politikusok csak végzik a munkájukat és a szó szoros értelmében a nép szolgálatában állnak.Így se lenne fenékig tejfel az élet egyébként.Ugyanúgy ott lenne a gazdasági válság, az országos aszály és az elöregedő társadalom problémája.Miért nem lehet ezeket a problémákat együtt megoldani?Miért kell folyton harcolni?Miért nem lehet egyszer olyan Magyarország történelmében, hogy az ellenzék és a kormány meg a nép együtt dolgozik a hazánkért?

Miért nem lehet végre közös ez az ország?



tegnap 21:47
 1/9 SzocdemOliver ***** válasza:
55%

Neked agyadra ment a kormánypropaganda? 14 éve megállás nélkül gyurcsányoznak, nem veszed észre, hogy nem Gyurcsány miatt tart ott Magyarország, ahol jelenleg tart?


Kiben látod a megváltót? Magyar Péterben, aki lényegében létrehozza az új Fideszt, amibe átmenekülnek a NER-es oligarchák és átmenti a hatalmát Orbán a segítségével, mint ahogyan az MSZMP-ből lett a rendszerváltáskor MSZP?

tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Sok embernek kinyilt már a csipája, úgyhogy 26-ig fog ez tartani. :)
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Itthon normális demokrácia van, csak az ellenség elég selejtes, ezért is tűnnek el, meg emelkednek állandóan új ellenzéki pártok.


"Szeretnék egy olyan országban élni ahol nem kell foglalkozni a politikával." Tedd azt, senki nem kényszerít rá.

tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

"Kiben látod a megváltót? Magyar Péterben,"


Egy próbát megér. Nem? :)

tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

"csak az ellenség elég selejtes"


Szóval Te az olyan magyar állampolgárokat, akik nem a Fidesz mellett vannak ellenségnek hívod? Nincs több kérdésem.

tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SzocdemOliver ***** válasza:

"Itthon normális demokrácia van, csak az ellenség elég selejtes, ezért is tűnnek el, meg emelkednek állandóan új ellenzéki pártok."


Ezzel részben értek egyet. Az ellenzék nem azért ilyen gyenge, mert selejtes, hanem azért, mert az ellenzéki sajtó selejtes. Amikor az idei EP-választáson az ellenzéki pártok a vártnál gyengébb eredményt értek el, elvárta az ellenzéki sajtó, hogy lemondjanak a pártelnökök és a pártelnökségek. Ezt szinte minden ellenzéki párt elnöksége megtette, kivéve a legerősebb valódi ellenzéki párt elnöksége, a DK elnöksége. Emiatt olyan lejáratóhadjáratot indítottak Gyurcsány Ferenc ellen, amire még nem volt példa.


Miközben az összes ellenzéki párt, aminek az elnöksége lemondott, még jobban meggyengült és lassan mérhetetlenné vált a közvélemény-kutatásokon. De ennek tapsol a selejtes ellenzéki sajtó, élén a 444.hu-val. Közben folyamatos reklámfelületet biztosítanak a Fidesz 2.0-nak, a Tisza Pártnak, a DK-t pedig köpködik ahogy tudják.


Azért selejtes az ellenzéki sajtó Magyarországon, mert egy olyan állapot lesz a munkájának a gyümölcse, ami csak a Fidesznek kedvez: a Fidesz és a Tisza együtt elér annyi százalékot, hogy kormányt tudjon alakítani, az ellenzék pedig szétmorzsolódik és kiesik a parlamentből. A DK egyedül pedig nem lesz olyan erős, hogy ezt megakadályozza sajnos.

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Leírtam.Én olyan értelemben nem akarok politikával foglalkozni, hogy elutasítom a párt politikai sárdobálást és a gumi csontok rágcsálását.

Most is erre a kérdésre sem válaszolt senki érdemben.Mindenki teljesen másról kezdett el beszélni.SzocdemOlivér lefideszesezett burkoltan mert rosszat merészeltem mondani Gyurcsányról.Na nekem ebből van elegem.A törzsi logikából.Itt Magyarországon csak törzsek vannak és nincs önkritika.Most három nagy törzs van. A Tisza, Fidesz, Dk.Ha ezen törzsek valamelyikéről kritikát merészelsz megfogalmazni máris epét hánynak a törzstagok.

tegnap 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik még most sem így jóval 1989 után, hogy a zemberek valamire vonatkozóan is a "normális" mentén akarnának egyszer is működni.
tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezö akkor lesz vége fidesznek ha az agár támogatásokat be szüntetik végre.Politikával meg akkor nem tudsz foglalkozni ha olyan országba élsz ahol nem érint napi szinten a törvény modositás ahol jogállam van.Más országba 1 év allat nincs annyi botrány mint itt 1 hét allatt hid el én is ki maradnék de igy nem lehett.
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!