Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az agresszivitás, a homofóbia,...

Az agresszivitás, a homofóbia, a tudományellenesség, az abortuszellenesség, a demokráciaellenesség, és a vallási fanatizmus összeköti az európai jobboldalt és a radikális iszlámot?

Figyelt kérdés
A legtöbb fontos kérdésben tulajdonképpen egyetértenek. Hogy hogy akkor ez a két csoport nem természetes szövetségese egymásnak a politikában?

júl. 30. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem köti össze.
júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Vannak olyanok akik összemosnak mindent jobboldalt iszlámot meg a hülyeséget.
júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#4 Egyszer válaszolj a kérdésre, ne háromszor. Félrevezeti az oldal felhasználóit.
júl. 30. 17:12
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Én is az abortusz ellen vagyok hogy ha csak nincs mellette valami nagyon jogos érv. A szakállás nők sem tetszettek a megnyitón és nem vagyok fideszes.
júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Én abortuszpárti vagyok.

Utálom a homofóbiát,az agresszió minden formáját.

Mivel már ebben az egyetemes gyűlölködésben nőttem fel, engem nem lep meg semmi, amit a MiMagyarok magukról hazudnak.

Én azonnal leléptem abból a tetűfészekből, ahogy lehetett és ennek már több, mint húsz éve.


Nem változott semmi: lustaság, nyerészkedés,kivagyiság, elvtelenség...

A MiMagyarok hatalmas vallásossága meg ugyanolyan hazugság,mint minden, amivel különbnek akarnak látszani ,mint amik.

De szép lassan tisztába jött a világ a magyarok minden " erkölcsi fölényével".

Végre a helyükön vannak kezelve.

Ez jó. Ennek nagyon örülök.

júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mansour ***** válasza:
76%
Ezek közül a tudományellenesség szerintem egyikre sem igazán jellemző, az agresszivitás és a vallási fanatizmus pedig mindkettőre csak részben. A többi nagyjából stimmel, és ilyen alapon tényleg jó kérdés, hogy miért nem talált még egymásra ez a két politikai irányzat. Az ok valószínűleg a bevándorlás- és idegenellenesség a jobboldal részéről, a másik oldalról pedig a bevándorlók hagyományos kötődése a liberális és baloldali pártokhoz, akik liberális bevándorlási rendszert, jobb szociális ellátást és a kultúra és vallás szabad gyakorlását ígérték nekik, miközben a jobboldal a keresztény kultúra és a nemzet védelméről beszélt. De ez a hagyományos kötődés már gyengülni látszik, úgyhogy, ki tudja, mit hoz a jövő. Talán egyszer lesz egy ilyen összefogás, vagy legalábbis közeledés.
júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Végülis ha megnézzük Orbán a Türk Tanácsban aláírt egy Hamász párti nyilatkozatot miközben muszlimellenes. Undorító ez az ország
aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha még az antiszemitizmus sem tudja összehozni a szélsőjobbereket és a radikális iszlamistákat, akkor semmi. De láthatóan "közös ellenség" ide vagy oda, ugyan úgy gyűlölik egymást.
aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Én csak azt nem értem, hogy miért kell ez a nagy hisztéria?

Mármint...

Miért nem az van, hogy mindenki csinál minden úgy, ahogy akar, amíg nem ütközik törvénybe?



Nem értem sem a homofóbia, sem az abortuszellenesség létezésének okát, sem a demokráciaellenességét.


Nem tudom, nekem az az alap, hogy engem pont nem érdekel, hogy ki meleg, ki transz, kinek volt abortusza és kinek nem. Hiszen nem az én dolgom. Az én dolgom csupán annyi, hogy a saját testem felett döntök.


A tudományellenesség szerintem kicsit más dió már, mert ha az ellen vagy, azzal lehet, ártani tudsz másnak.

aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!