Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne a magyar demokrácia?...

Ez lenne a magyar demokrácia? Lehet egy ilyen országban kormányt váltani?

Figyelt kérdés
[link]

#diktatúra #nincs választás #azért nincs, mert el
szept. 16. 08:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%
Jobb is, hogy nincs demokrácia, ha az alternatíva Kígyó Gyurgyó, Populista Péter, meg Hiperpasszív Gerike.
szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy kérésem van akkor innentől, szűntessük be a magyar választásokat, mert semmi értelme. Igy a Populista Péter kifejezés is értelmetlenné válna, jelentsen ez bármit is.
szept. 16. 09:00
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
#2 Honnan tudna előteremteni Petike 1 milliós minimálbért, amikor még Portugáliában, Spanyolországban, Olaszországban, Görögországban és Cirpuson sincs ilyen? Majd eltapsoljuk az ország vagyonát egy újabb 100 napos programmal, mint Medgyessy? Ez a kőkemény populizmus.
szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Egy olyan országban, ahol nincsenek választások, teljesen értelmetlen Petikékről beszélni.

Tessék végre beszűntetni a választásokat és nem lesz több Petike probléma.

szept. 16. 09:06
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
3. Majd Orbán elinflálja a forintot, aztán lesz annyi az átlagbér, csak nem tudsz venni belőle egy használt cipőbélést sem.
szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Ez már rég nem demokrácia...

Ha kormányt váltani rögtön nem is sikerül, de MP nek hátha sikerül kiütni a fidesz 2/3-át... Akkor már sokkal jobb lenne a helyzet, nem tudnának konkrétan rendeleti kormányzással kormányozni, stb

szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

De egyébként a cikkben leirtakra még senki nem reagált :(

Egy ilyen országban, hogy lehet Petikéről beszélni?

szept. 16. 09:09
 8/24 anonim ***** válasza:
25%

Az alapján amit ellop a fidesz, lehetne 1 milliós minimálbér.


Nem tudom mennyire jönne ki, de számlojatok ki mondjuk évi 2-3000 milliárd forintot szétosztva a minimálbérért dolgozók között, amit a fidesz ellop.

szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

#3 Te idióta barom. Ehhez a cikkhez, hogy jön az amit írsz? Hogy kapcsolódik ide? Sehogy.


#Kérdező: Minden választásnál ezt csinálják. :)

szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Én ezzel tisztában vagyok. Tisztában vagyok a buszoztatással, a szavazatvásárlással, azzal, hogy korábban, hogy jártak át az ukránok ide szavazni, a külföldi szavazatokkal ugyanúgy tisztában vagyok, mint, ahogy azzal is, hogy a teljes választási rendszerünk az ő kezükben van, az ÁSZ-tól, a választási törvény irásán át, mindent ők alakitanak.


Ezért nem értem, hogy miben biznak most a Tiszások, ha eddig senkinek sem sikerült ezt a rendszert megdönteni, ő nekik ugyanigy nem fog normális úton.

szept. 16. 10:18
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!