Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán Balázs azt nyilatkozt...

Ha Orbán Balázs azt nyilatkozta volna hogy minden magyar élete árán megvédik az országot akkor a baloldaliaknak lenne a baja hogy háborúpárti?

Figyelt kérdés
tegnap 22:50
1 2 3
 21/28 sörpocak ***** válasza:

"de azért ennek az oldalnak van egy moderátora a moderációs elveket be kéne tartanod úgyhogy jelentettelek"


Öngól kérdező, épp most bizonyítottad be, hogy úgyis meg tudnak történni dolgok, hogy azok nem feltétlenül fedik a valóságot. Most például én megsértettem a moderációs elveket, mert kérdeztem valamit. Megtörtént a kérdezés. Igaz volt a hipotézisem, anyukád tényleg prostituált? Nem tudni, de attól még a kérdés elhangzott, olyannyira elhangzott, hogy te azt még jelentetted is.


Éppennyire hangzott el Orbán Balázs nemzetbecsmérlő nyilatkozata is.


Gyakorlati demonstrációja lettél annak, amit eddig tagadni próbáltál, gratulálok! :D

ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

21.

Csak egy troll vagy!

ma 00:09
 23/28 anonim ***** válasza:

#20 Kedves kérdező, az első és a hetedik válaszoló is én voltam, nagyon is érveltem, de erre te ezt válaszoltad: "7. de attól még pszichiátriai beteg vagy".

Minek minősítenéd a válaszodat?

ma 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 sörpocak ***** válasza:

"Csak egy troll vagy!"


Jajj ne :D :D

Biztos valami mélyet üthettem meg benned, ha így betalált a kérdésem. Gondok vannak otthon, anyu-apu jól megvannak?

ma 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

23.

Mert előtte meg az ötöst írtad!


vagy nagyon kicsi az esélye hogy egy ugyanolyan négy pipás írta, amúgy látod itt van ez a troll sörpocak tehát itt sok hülyével kell sajnos vitatkozni itt, érdemi viták nincsenek és ugye egy kérdező van 10 trollra azért ez így nem fair annyira

ma 00:18
 26/28 A kérdező kommentje:

23.

És a másik hogy az utóbbi egy-két napban nagyon megszaporodtak még ezek a trollok is és a káromkodások is a tízszeresére növekedtek hiába jelentem a moderátorok nem törlik őket

ma 00:20
 27/28 anonim ***** válasza:

Melléfogtál, az ötös nem én vagyok.

És azzal is magadat járatod le, hogy most sörpocakot pocskondiázod...

ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

27.

Mert?

Egy troll!

ma 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!