Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán Balázs azt nyilatkozt...

Ha Orbán Balázs azt nyilatkozta volna hogy minden magyar élete árán megvédik az országot akkor a baloldaliaknak lenne a baja hogy háborúpárti?

Figyelt kérdés
tegnap 22:50
1 2 3
 11/28 sörpocak ***** válasza:
66%

"Az is baj nektek ha van rajta sapka meg az is baj ha nincs rajta sapka."


Nem igazán tudhatjuk, mert az ellenkezőjére még nem volt példa és nem hőbörgött senki. Ez az egész kérdésed egy spekuláció és az első válaszoló fején találta a szöget, hogy csak megtörtént esetekkel képes az ember foglalkozni. Itt pedig az történt, hogy Orbán Balázs kijelentette, hogy feladta volna az országát. Ennyit az erős és büszke ország mítoszáról.

tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

1.


"csak megtörtént esetekkel képes az ember foglalkozni."



feladta volna!???


Akkor nagy ellentmondásban vagy magaddal mert ez se történt meg:

tegnap 23:28
 13/28 sörpocak ***** válasza:

"Akkor nagy ellentmondásban vagy magaddal mert ez se történt meg:"


Gyenge próbálkozás kérdező. Ha én azt hazudom, hogy a Nap kering a Föld körül, az attól még hazugság lesz. És éppennyire lesz egy hazátlan senki Orbán Balázs akkor is, ha éppcsak szavakban tudta ezt kifejezni, fegyverletételben pedig még nem.

tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

13.

de azt mondtad hogy csak megtörtént esetekkel érdemes foglalkozni és az Orbán által elmondott Orosz megtámadás nem történt meg!

tegnap 23:33
 15/28 anonim ***** válasza:
Én már csak azt várom, hogy Szíjjártó mikor fogja felszólítani Lavrovot, hogy ideje lenne abbahagyni ezt a háborút, mert az orosz testvéreink életét nem szabad kockáztatni!
tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 sörpocak ***** válasza:

"Orbán által elmondott"

Az elhangzott vélemény egy megtörtént dolog, mit nem értesz ezen? Ha én most azt mondom, hogy anyád egy k*rva, akkor csak akkor vennéd sértésnek, ha tényleg az volna? :D


Válaszodra őszintén kíváncsi vagyok.

tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

16.

Magából indul ki mindenki, szóval most már tudjuk mi volt anyád!

tegnap 23:44
 18/28 A kérdező kommentje:

16.

de azért ennek az oldalnak van egy moderátora a moderációs elveket be kéne tartanod úgyhogy jelentettelek

tegnap 23:46
 19/28 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, nagyon durci lettél, pedig néha elviselhetnéd, ha mások is személyeskednek veled. Persze tudom, kellemetlen, amikor visszanyal a fagyi...
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

19.

"elviselhetnéd, ha mások is személyeskednek veled."


egyrészt én nem személyeskedtem hanem ez a szerencsétlen sör pocak másrészt mér kéne elviseljem amikor a moderációban is benne van hogy nem lehet személyeskedni vagy te nem ismered a szabályzatot?


amúgy meg egy normál vitánál a személyeskedés a gyengék fegyvere, nem érv!


meg asztán ti se nagyon bírjátok hogyha személyeskednek veletek.


de minek is vitatkozok trollokkal ne is válaszolj csak költői kérdés.


ugye te sem érveltél és nem a kérdésre válaszoltál úgyhogy viszlát

tegnap 23:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!