Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az M1-es Magyar Péter interjú...

Az M1-es Magyar Péter interjú rontani fog a Fidesz népszerűségén?

Figyelt kérdés

[link]


Döbbenetes ez a pasi, lényegében egymagában dönti meg a Fidesz uralmat. 😃


szept. 26. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
#8 Jól járt el. Azt kell mondania amit az emberek akarnak és nem amit a propaganda akar. A két musorvezeto nem sokáig fog ott dolgozni, mert jól elkente őket MP.
szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#8


Szerintem nem volt tiszteletlen. Magabiztosan, és határozottan beszélt, komoly dolgokról. Olyan infókat osztott meg, amikről a csak fideszes forrásokból merítő nézők nem tudtak. Magyar célja minden bizonnyal ez volt, hogy eljuttassa az ellenzéki információkat a Fidesz szavazókhoz.

Azt mondta is, hogy kihasználja az idejét (mármint a műsoridőt)

Egyébként én eddig politikailag semlegesnek mondtam magam, de most elgondolkodtam azon, hogy rá kellene majd szavaznom, 2026-ban.

szept. 26. 22:06
 13/14 anonim ***** válasza:

Én most néztem meg, nem is volt olyan rossz. Nem szeretem Magyar Pétert, de mondott jókat. Viszont tegnap beszéltek róla a hír fm-en, betelefonálós műsorban, mindenki erősen negatívan értékelte Magyar Pétert, a Fideszesek szemében mégjobban csökkent a népszerűsége.

Kíváncsi vagyok, hogy a műsorvezetővel mi lesz, lesz-e következménye, hogy hagyta ennyi "csúnya dolgot" mondani.

szept. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"de nagyon tiszteletlen volt, pofázott végig, nem is arról beszélt, ami a műsor témája volt, egyáltalán nem volt szimpatikus."


🤣🤣🤣


Ha megszokott dolog hogy 4 évente 5 perc erejéig engednek be ellenzéki politikust "pofázni" a köztévébe akkor neharagudj de én elvárom tőle hogy használja ki az idejét és igen POFÁZZON olyan dolgokról is amiről a propaganda média szándékosan hallgat. Én nem tudom hogy te melyik bolygón élsz..

szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!