Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisza szektások! Erősítsetek...

Tisza szektások! Erősítsetek meg abban, hogy hazudik ez a nő, ugyanúgy ahogy Varaga Judit is! Ugye, hogy bármi történik mi kitartunk a vezérünk mellett?

Figyelt kérdés
[link]

ma 11:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%

Kamu fideszes vagy. Akik Varga Judit hazugságán is átláttak az ezen is átlát.


A tisza mégis minden "botrány" után erősebb.


Egy jó összefoglaló:


"Ez az interjú valóban fontos lehet azoknak, akik arra vágynak, hogy összejöjjenek Magyar Péterrel, de szerintem továbbra is a NER eltakarítására és az ország újjáépítésére castingoljuk a jelölteket. Ehhez pedig pontosan ilyen ember kell: egy törtető akinek nincs mit veszitenie és megvívja a szükséges harcokat. Akinek pedig illúziói lettek volna a nárcizmussal kapcsolatban, annak van egy rossz hírem: ebben a szakmában a tehetséges emberek jellemzően a nárcisztikus skála szélső végén helyezkednek el. Szerintem nem érdemes az erkölcsileg makulátlan, fehér lovas hercegre várni, mert ha így cselekszünk addig Orbánék az ország másik felét is a nevükre iratják."

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
alavju péter !
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Fideszes kérdező, értsd meg: Nem. Érdekel. Peti. Magánélete. Egyéb kérdés?
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#1

Szeretném hozzátenni, hogy gyűlölöm a Fideszt, és szeretnék én is banda tag lenni.

Csak kell egy kis idő, hogy kialakuljon a hitem, és annyira erős legyek mint te.

#2

Micsoda hit és akarat! És is szeretnék idővel ilyen lenni ha befogadtok!

#3

Nem vagyok Fideszes kedves jövőbeli szektatársam!

ma 11:19
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

Majd ha a fidesz el lett végre takarítva, akkor lehet foglalkozni ilyen egyéb kissebb problémákkal is.

De ez olyan jellegű kérdés, mintha rákos lennél, de te a náthadat akarnád inkább kikúrálni.

ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%

Magyar feljelentést tett mert hónapok óta zsarolta őt és többeket a pártból.


Amúgy ha ingyen csinálná ezt és kormány ellenes lenne, nem az index kormányhoz kötődő embernének adja az interjút.


Szóval ez nem csak annyi, hogy MPvel baja van, hanem átállt a NERhez. Amit elég nehéz azt gondolni, hog ingyen tesz. Pláne, hogy míg megbízható barátnő lenullázta magát férfiak szemében.

ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#6


Köszönöm, hogy megerősíted a hitemet!

Igen, biztosan ezek csak áratni akarnak a vezérünknek.

Ez a nő biztosan összebeszélt a Judittal, hogy ugyanolyan jellemvonásokat mondjon róla hogy hihetőnek tűnjön.

ma 11:27
 8/25 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon keserű ez a stílusod. Nyilvánvaló, hogy te örülsz ennek az interjúnak és, hogy ez árt a Tiszának. És örülsz, hogy esetleg maradhat Orbán.
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem hazudik
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%
Nem mondta az orvos, hogy ne keserűlikörrel vedd be a xanaxot?
ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!