Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mi hazánk büszke magára...

A mi hazánk büszke magára hogy megint tönkretett egy művészeti alkotást?

Figyelt kérdés

Mert egy nő csinált egy képet a szülés árnyoldaláról, a saját szenvedéseiről.


Ezek a mocskos náci könyvdarálók pedig ismét a művészetet és a kultúrát támadják, mocskolják, rongálják. Esküszöm ez a szánalmas 5% hányadék ennél mélyebbre már nem süllyedhet. Ennyi erővel ha egy katona csinálna egy képet a háború szörnyűségeiről, azt is megrongálnák?


Eddig néztem az oknyomozó videóikat, de ez után már a hányinger kerülget tőlük, ezek már a fideszen is túltesznek lassan.


tegnap 20:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
#30 Alaposan mellé lőttél, soha nem szavaztam rájuk és nem is fogok. De hát tőled csak ennyi telik.
tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
31# Ki tudja, lehet hogy a 320. Pedofil ügy után majd te is átszavazol a könyvdarálásra.
tegnap 23:44
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a lipsik megen nem bírnak magukkal.
tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

A mi hazánkosok többsége képtelen felfogni, hogy az európai fehéreknek már annyi és reménytelen elveszett esetek mind. Teljesen felesleges bármit is ragasztgatni, mert ez egy halott faj. Egy beteg degenerált népség lett a fehér európai. Személy szerint én nagyon is szégyenkezem emiatt, hogy fehér vagyok. Ha megnézed a legemberellenesebb dolgokat mint pl homokházasság, abortusz stb mind fehérek nyomatják.


Mihazánkosként és el is döntöttem, hogy cigánytól szeretnék gyereket és a gyerekeimet is cigánynak fogom nelevelni. De ha néger vagy arabtól, az sem gond. Ezek a népek sokkal normálisabbak és rendesebbek, ezekben az országokban, társadalmakban eleve el sem lehetne képzelni semmi családellenes propagandát. Az aberrált családellenesség csak a fehérek ármánykodása. A cigányok, négerek, arabok stb normálisak, náluk az alap, hogy családbarátok.


A többi fehér európai nevében is szégyellem magam.


Ha te is fehér európai vagy és maradt még benned egy csöppnyi normalitás, akkor azt tanácsolom te is inkább cigányokkal haverjodj. Vagy afrikaiak, arabok stb életerős egészséges népekkel, akik immunisabbak a szivárványos mérgekre.

ma 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!