Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan büszke a kormány...

Miért olyan büszke a kormány családtámogatási rendszerükre?

Figyelt kérdés

Nem növekedett a születések száma. Babaváró hitelt sokan állampapírba tették az meg fedezi a büntetést. Így gyereket nem kellett csinálniuk… lejárat után elválnak, és kaptak kölcsön ingyen 10 milliót.

Tehát például annyit értek el hogy mindenki -10 millióról indul lakásvásárlás esetén, mert a tulajdonosok magukénak érezték azt a pénzt így beletették az árba.

Nekem pl egy gyerekem van, és csak 20 000 Ft-ot kapunk utána, ez támogatás valóban de miért olyan nagy szám? Saját lakástól meg messze vagyunk…

Mire veri a mellét a kormány?



júl. 27. 00:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%

"Nekem pl egy gyerekem van, és csak 20 000 Ft-ot kapunk utána, ez támogatás valóban de miért olyan nagy szám? Saját lakástól meg messze vagyunk…"


Arról nem tehet a kormány, hogy életképtelenek vagytok akik egy lakást sem képesek összegyűjteni a gyereküknek

júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
1 lol, persze, nem a kormány tehet az alacsony bérekről....
júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Jobb mint afrikát betelepíteni azért nemde !?
júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%

"1 lol, persze, nem a kormány tehet az alacsony bérekről..."


Alacsony béreket az alacsony egzisztenciájú munkavállalók keresnek. Én a piacképes tudásommal, végzettségemmel és több éves nemzetközi multinál valamint kutatóintézeteknél szerzett tapasztalatommal havi szinten nettó 3,2 - 3,5 milliót keresek contractorként teljes home officeból Magyarországról egy svájci cégnek számlázva. Kereslet és kínálat határozza meg a béreket.

júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

“Arról nem tehet a kormány, hogy életképtelenek vagytok akik egy lakást sem képesek összegyűjteni a gyereküknek“


Nem panaszként, önsajnáltatásként írtam. Csak hogy a kormány úgy kommunikálja mintha ebben olyan sok embert támogat ma is. Közben ez hazugság.


Mellesleg.. Szerintem nem életképtelenség ha valaki heti 40 óra mellett nehezen gyűjt össze egy lakásra. Több munka = kevesebb minőségi idő a családoddal. Nos… pénzt bármikor tudsz szerezni, de ha lemaradsz a gyereket első 10 évéről azt már semmi pénzen nem fogod tudni megvenni.


Nyilván össze jön az majd idővel, befektetésekkel, kamatos kamattal, nem aggódok emiatt, engem a kormány kamuzása zavar.

júl. 27. 00:37
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

persze, mesterségesen felverték az árakat és űzik el azokat akik értenek valamihez de hazudni kell valamit, hát mit csináljanak? ehhez értenek

ezért nem otthon élek már

júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja, biztos babaváró miatt házasodnak össze az emberek, persze XD
júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

itt is hazudnak reggeltől estig a bérfideszesek, a multkor valamelyik azt hazudta hogy a tb 6 ezer és világszínvonalú miközben nincs a korlázakban wc papír, ezek ilyenek, hazudnak állandóan.

üdv Dublinból (soha nem megyek haza)

júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
8: Akkor ne is írj ide, fórumozzál Dublinban.
júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%

"Alacsony béreket az alacsony egzisztenciájú munkavállalók keresnek. Én a piacképes tudásommal nagyon király vagyok..."

Azt azért ne felejtsd el, hogy a kormány milliárdokkal támogatva hozza be a külföldi multik gyárait, ahova alacsony bérekkel veszik fel a magyarokat (és a vendégmunkásokat) összeszerelőnek, betanított munkásként.

Szakmunkásoké a jövő, mondja a kormány: [link]

júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!