Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mi hazánk büszke magára...

A mi hazánk büszke magára hogy megint tönkretett egy művészeti alkotást?

Figyelt kérdés

Mert egy nő csinált egy képet a szülés árnyoldaláról, a saját szenvedéseiről.


Ezek a mocskos náci könyvdarálók pedig ismét a művészetet és a kultúrát támadják, mocskolják, rongálják. Esküszöm ez a szánalmas 5% hányadék ennél mélyebbre már nem süllyedhet. Ennyi erővel ha egy katona csinálna egy képet a háború szörnyűségeiről, azt is megrongálnák?


Eddig néztem az oknyomozó videóikat, de ez után már a hányinger kerülget tőlük, ezek már a fideszen is túltesznek lassan.


tegnap 20:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%

#8 "Mutass már nekem 10ezer éves gépjármű dizájnt légyszíves... na ne bohóckodjunk."

Majd ha ez az "alkotás" amit annyira védesz az 10 ezer éves lesz, akkor majd hisztizhetsz hogy a vele szembeállított dolog is legyen 10 ezer éves!

Ez a plagát most készült, gépjármű dizájnokat meg már száz éve is alkottak valódi művészek.

De nyilván neked az is művészet ha a "művész" odasz@rik eléd az asztalra, ha megjelenik róla pár méltató kritika a hasonszőrűektől.

tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

9# Miért nem csinált mellé a mi hazánk egy plakátot a szülés szépségeiről?


Mert ők alkotni nem tudnak csak pusztítani, gyűlölködni és könyveket darálni. Ez a legalja viselkedés egy politikustól, a rongálás nem egy európai, civilizált ember módszere az ellenvélemény kifejtésére.


De ez látszik a párt népszerűségén is...

tegnap 20:33
 13/33 A kérdező kommentje:

11# És akkor a csúnya, provokatív vagy problémákról szóló alkotásokat meg kell rongálni?


Ez nektek a civilizált, európai viselkedés? Ilyen világot építene a mihazánk amiben majd ők eldöntik mi a jó művészet?

tegnap 20:36
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy kár érte.

Bár tudom, egyeseknek ennyire van igénye.

tegnap 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
72%

#13 A provokatív alkotás célja hogy provokáljon.

Neki szabad provokálni, de amikor válaszol rá az akit provokálnak, az már felháborító és nem szabad?

Ez volt a célja, hogy provokáljon. Sikerült. A "művész" örülhet, elérte a célját, "sikeres" volt az alkotása mert akit provokálni akart az megértette és reagált. Ha nem történik semmi akkor totál feleslegesen rakták volna ki.

Ez a hozzáállás amit csinálsz az kb. olyan, mint aki nekimegy a kocsma legnagyobb barmának, jól belerúg, majd felháborodva rohan rendőrért mert az pofán vágta. Hát ezért rúgott bele! A pofonért!

tegnap 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy a ti anyátok nem így gondolta anno mint a "művészlélek"! 😁
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez a plakát annyira művészet, mint a stop soros-os, miniferis stb. plakátok.


Ha azokat ér össze O1G-zni, meg letépkedni, akkor szerintem ez is simán belefér.

tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
53%

Jól tették :)

Én örülök neki.

Egy 2 éves kislány apukája vagyok.

Én is el szoktam mondani a nehéz pillanatokat, de a végén mindig hozzáteszem, hogy ezek mind elvesznek az örömteli események árnyékaban.

Nem szabad főleg a mai fiataloknak ilyen negatív üzenetet kapni úgy hogy a pozitív üzenete nincs a plakátnak.

tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
#18 Az a poén, hogy folyamatosan ilyen üzenetekkel bombázzák a társadalmat, minden pillanatban az jön tőlük, hogy ne is akarj gyereket mert az neked sem jó meg "tönkreteszi a Földet" - majd 2 perccel később itt hisztiznek, hogy miért nem születik elég gyerek.
tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

"hogy folyamatosan ilyen üzenetekkel bombázzák a társadalmat, minden pillanatban az jön tőlük, hogy ne is akarj gyereket mert az neked sem jó meg "tönkreteszi a Földet" - majd 2 perccel később itt hisztiznek, hogy miért nem születik elég gyerek."


Mint itt is? Ilyen bomlott elméjűek ezek. A stílusból ráadásul arra engedek következtetni, hogy ugyanezen kiíró szüleménye a linkelt is. 😀


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!