Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsen az országban...

Miért nincsen az országban egyetlen normális jobboldali párt sem?

Figyelt kérdés

Itt ebben az országban négy olyan pártot lehet mondani aki valóban jobboldali. Mert azok akik dupla családi pótlékot akarnak a kisebbség kedvéért, támogatják az migráns és LMBTQ propagandát teljes mértékben vagyis egy utolsó libsik, Brüsszelnek és Amcsinak csicskulnak. Na ők nem lehetnek igazi jobboldaliak vagy ha azok is akkor is vad kapitalisták ami nem illik a jobboldalhoz. Itt most MP és Márky Zayra gondolok.

Itt az országba most kettő igazán jobboldali párt van ami nem törpe párt a Fidesz és a Mi Hazánk. A Fideszről nem kell semmit mondani. A Mi Hazánk meg folyamatosan hazudik, magyar ellenes, náci és kötelező sorkatonaságot akar. Ne is csodálkozzon Toroczkai, hogy a Meta mindenhonnan letiltja ez azért van mert bűnöző.

Egy normális szélsőjobbos nemzeti érdekeket tart szem előtt, nem saját vagy bürokrata érdekeket.


Van még kettő párt, a Jobbik és a NÉP. De ezek meg 3% alatti pártok. A Jobbik az fénykorában jó volt, a NÉP pedig Jakab Péter pártja. Nos én az elvei miatt kedveltem Jakabot sokakkal ellentétben. Még ha néha át veszi az agresszív kismalac szerepét is. De politikusnak nem való, amikor az előválasztások voltak akkor ő a Fideszes szavazóknak próbált meg nyalizni mintsem az ellenzéki szavazóknak, ezért is végzett negyedik helyen az előválasztáson. Meg mondjuk belépett az összefogásba is és lehet, hogy Jakab akkor mégsem jobboldali ember?



ma 14:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

#9 Árokpart

Én ezt pontosan tudom, ezért is vagyok Mi hazánkos :)

Lehet nem nekem akartad címezni.

ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

“ Egy ember aki megszégyenítette a feleségét Ország világ előtt”


Julika saját magát… Ő bukott le, nem? Vagy ti elhittétek hogy a Magyar buktatta le őket? xD

ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Hogy lenne már ? A Fidesz vezetője egy skizó cigány. Magyar Péter egy kétszínű fiatalabb kiadású Orbán. A Mi hazánk már szóra sem érdemes dilettáns náci banda
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
A Holló Rend Párt bal, vagy jobboldali?🤔
ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nincs jobboldal a tarsadalomban sem. A jobboldal is valoldali, libsi, Izrael-bérenc, a Fidesz meg pláne, még csak nem is magyar. Igazából nem jobboldali, csak úgy tesz. A másik, hogy az izraeli kisebbség uralja e pártokat is, így azok cionisták, nem nemzetiek.

Az MH jobboldali. A Jobbik is elromlott, egyből jött is a kisebbségi agresszív bohóc Jakab.

ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A NÉP az a Normális Élet Párt, Gödény pártja. Jakabé a Nép Pártján.
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!