Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ellenzéki, aki örül...

Van olyan ellenzéki, aki örül annak, hogy magyarnak született?

Figyelt kérdés
Példát lehetne venni a mi hazánkosokról. Ellenzékiek, de mégis büszke magyarok. Ezt a baloldali érzelműeknél máshogy veszem észre. Nem csak konkrétan a fideszt szidják, hanem úgy a magyarságot is lenézik. Elég csak felnézni redditre, ami egy balos-liberális buborék.
tegnap 23:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Természetesen. Mint minden magyar ember.
ma 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%

"Az EU tagság miatt örülök, hogy magyarnak születtem, másért nem nagyon."


Akkor mért nem takarodsz ki az EUba? Te is boldogabb lennél meg mi is.

ma 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%

12.

Már ott van, külföldről írogat a mocsok hazaáruló.

ma 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Ezt a baloldali érzelműeknél máshogy veszem észre. Nem csak konkrétan a fideszt szidják, hanem úgy a magyarságot is lenézik. Elég csak felnézni redditre, ami egy balos-liberális buborék."


Azért az sokat elárul a feltett kérdés minőségéről, hogy egy általad is véleménybuboréknak tartott kis közösség alapján ítélsz meg milliókat, akik többségében még csak nem is hallottak az általad említett véleméánybuborékban élőkről.

De ha már feltetted a kérdést, én pl. magyar vagyok, nem mihazánkos, és mégsincs semmi bajom azzal, hogy magyar vagyok. Sőt, örülök neki, mert a világ állampolgárainak kb. 80%-a rosszabb körülményeket biztosítani tudó országba született, mint én. Ezért pedig hálás vagyok a sorsnak, hogy magyarnak születtem, Magyarországon.

ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én európainak vallom magam nem magyarnak
ma 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Sok két bites néküledet mormogó naty matyarországot sirató majom nagyon vergődik itt. Menjetek ki románba ha annyira siratjátok. Köszönjétek a nazi kollaboráns hortikátoknak.
ma 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

chong an sunim miatt igen.


„Nem igaz, hogy a saját kárunkból tanulunk – amiből nem tanulunk, az válik a kárunkra.”

ma 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Magamat liberálisnak tartom, legalábbis jobboldalinak meg konzervatívnak dgyáltalán nem. Ez semmi en sem befolyásolja azt, hogy hívő katolikus vagyok, és örömmel vagyok magyar
ma 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!