Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz hogy Antal...

Tényleg igaz hogy Antal Józsefnek fel ajánlottak hogy kifizetim az államadósag egy részét de ő nemet mondott?

Figyelt kérdés
ma 16:35
 1/4 MDaniel98 ***** válasza:
68%
Én ezt úgy hallottam, hogy a teljeset kifizették volna a kínaiak a magyar piacért cserébe, és erre mondott nemet. De ez egy tipikus városi legenda, nem hiszem, hogy ilyen távlatból egyértelműen bizonyítható, hogy tényleg így volt-e.
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hallottam ezt, és a németek voltak, mert nagyon hálásak voltak az újraegyesítésért, az meg nekik aprópénz lehetett.
ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt valami ajánlat, amit elutasított. Nem is értem, hogy honnan veszed ezt, hogy az lett volna, hogy a magyar piacért cserébe, hogyan lehetett volna ezt értelmezni.


Hacsak nem arra gondolsz, hogy akkor felpörög a magyar gazdaság, és az mindenkinek jó.


Ebben semmi új nincs, a Marshall-terv is erről szólt a II. világháború után.


De ez nem azt jelentette, ahogy nálad hangzik, hogy minden iparunkat be kellett volna zárni, és az adott országtól vehettünk volna mindent, vagy ilyesmi.


Ha jól tudom, Lengyelországnak is felajánlották ezt, és ők el is fogadták, és lám, megvan a gazdasági önállóságuk.

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!