Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mennyire kell...

Fideszesek! Mennyire kell tartani 2026-os kormányváltástól? Mennyre féltek 5-ös skálán?

Figyelt kérdés
Ne a propagandát nyomassátok, őszintén jelöljetek.

aug. 29. 12:33
A kérdező szavazást indított:
1 (egyáltalán nem félek)
2
3
4
5 (nagyon félek a kormányváltástól)
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Miért félnék, sőt ha esetleg nem nyer a Fidesz kíváncsian várom hogy tényleg jobb lesz e az ellenzéki kormány.

Többség dönt elfogadom, és remélem jól teszi a dolgát bárki kerül oda.

aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is félnék ha 14 éve egy diktatúrát támogatnék. Tudjuk mennyi mocsokságot támogattak és most félnek hogy visszakapják.
aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
2-es a kérdező a Fideszeseket kérdezte.
aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
#3 És? Szólásszabadság van. Egy anonim oldalon meg inkább örülj, hogy vállalom ki vagyok mi vagyok és nem csak másnak kiadva magam trollkodok aljas módon mint a megafosbérencek.
aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Beszélsz hülyeséget.
aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem olvasok semmiféle megafont.
aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Egyelőre nem félek. A klasszikus ellenzéki pártok elsorvadóban vannak, a Mi Hazánk mindig is rétegpárt volt, a Tiszáról meg semmi konkrétumot nem tudni, csak nagy a felhajtás.
aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha a propagandát nézzük, retteg a fidesz.
aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, egyáltalán nem félek.

Ha kormányváltás lesz, kíváncsi leszek, hogy ki és hogyan fogja majd csinálni, ugyanis lesz mihez és kihez hasonlítani, ahogy 2010 ben is ...

Amúgy pedig nem kötődöm konkrétan semmilyen módon a Fideszhez, nem függök tőle, semmilyen szempontból, se krumpli, se NER, semmi.

Az már más kérdés, hogy szerintem ( a saját életemet nézve) sokat léptünk előre az elmúlt 14 évben, tudok mihez viszonyítani, engem nem a mások által hamisított statisztikák érdekelnek 🤣

Szerelmes sem vagyok Orbán Viktorba, de arról sem tehetek, hogy alapvetően, érdekes módon az ő véleménye a legszimpatikusabb az országot illetően, mégha nem is mindig értek egyet bizonyos dolgokkal.

Ezek után nyilvánvaló, hogy rájuk szavazok, ilyen " egyszerű" okok miatt.

aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha úgy néz ki, hogy veszélyben a kétharmad, akkor egy nagyobb nyugdíjemelés majd megoldja.
aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!