Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tovább erősödhet a Tisza párt?

Tovább erősödhet a Tisza párt?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 11:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, a pártépítés során megtalálják az értelmiségi, alkalmas képviselőjelölteket!
Igen, de csak Magyar Péter miatt!
Nem, mivel nem tudnak majd felmutatni szimpatikus képviselő-jelölteket!
Nem, lecsillapodik ez a lendület, 20-25% alá csökken majd a népszerűségük.
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Erősödhet, de nincs ideje megelőzni a Fideszt. Maximum a kétharmadot tudják megakadályozni.
tegnapelőtt 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
#1 Az is nagy eredmény lenne, 16 év után a legnagyobb. És akkor egyben maradhatna a párt, mert mégis elért valamit és így fordulhatna rá 2030-ra. Ha 2/3 lesz a fidesznek 26-ban is, akkor valószínűleg annyi a Tiszának.
tegnapelőtt 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Most van a csúcson, innen már csak gyengülni tud.
tegnapelőtt 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Erősödni fog még, ahogy közeledik a választás sok ellenzéki elkezd a Tisza felé húzni. De kérdés, hogy mire lesz elég.
tegnapelőtt 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem, az áradás után egyszer törvényszerűen jön az apadás, és hát Magyar Péter one man show ját és személyiségét nézve kipukkad ez 1-2 év alatt.
tegnapelőtt 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Erősödhet, én amúgy szurkolok nekik, de szerintem kevés az idő 2026-ig, ahhoz hogy megverje a Fideszt. Arra továbbra sem kaptam választ, hogy a 106 körzetben hogy szeretne győzni a Tisza, mikor jelöltjük sincs? Ha pedig most kezdenek jelölteket kiállítani, szerintem késő lesz. Ismeretlen jelöltekre nem jellemző, hogy szavaznának az emberek, pláne nem kisebb falvakban. Szóval az elképhelhető, hogy listán győz a Tisza, de a körzetes része problémás lesz.
tegnapelőtt 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Butaság! Az emberek a pártot nézik, nem a személyt. A többség azt sem tudja hogy hívják a képviselőjét.
tegnapelőtt 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Oké, a próféta szóljon belőled!

tegnapelőtt 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pukpukpuk válasza:
18%
Mivel a fidesznek lesz 50% körülije, a Mi hazánknak lesz biztosan 5%-as és a DK-nak is lesz 5% talán, így Magyar Petya max 40 százalékot tud elvinni. De legalább nem lesz kétharmad, a Mi hazánk pedig a mérleg nyelve lesz mint anno az SZDSZ.
tegnapelőtt 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!