Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péterben mi a leghitele...

Magyar Péterben mi a leghitelesebb számotokra?

Figyelt kérdés
minap gondolkoztam hogy a tiszásoknak mi lehet a leghitelesebb Magyar Péterben? hogy 10 évig fideszes volt? vagy hogy az ATV szembesítette vele hogy mennyit hazudik mire ő kirohant? esetleg a hazugsága hogy leváltják a fideszt az idén? (ami lehetetlen) ? szerintetek Magyar Péterben mi a leghitelesebb dolog?

tegnapelőtt 09:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Magyar számotokra Magyar Pétert!🇭🇺
tegnapelőtt 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Mindkét oldalról veszettül támadják. Ezek szerint nem paktált le se Orbánnal se Gyurcsánnyal.
tegnapelőtt 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Magyar Péter hitelessége a Fidesz mérhetetlen romlottságában rejlik.


Olyan, mintha megkérdeznéd, hogy miért szeretem a penészes kenyeret? Nem szeretem, de ha egy szelet penészes kenyér és egy kupac gőzölgő szar között kell választanom, akkor ide a penészes kenyérrel.

tegnapelőtt 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos eddig semmi hiteleset nem találtam benne.
tegnapelőtt 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Mindig lehet számítani rá, hogy mást fog tenni, mint amit korábban állít.
tegnapelőtt 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%

Azzal hogy a fideszék támadják mindennel, azzal végülis magukat támadják Orbánék, ne felejsük el hogy több évtizedig Magyar Péter Orbán hű szolgájaként nyalta a szőrös zacskóját és kapta a zsíros állásokat felügyelőbizottsági helyeket.

Ezen mindig jót mosolygok hogy akkor a Fidesz rezsimben egy ilyen ember sikeres pojáca lehet? Vagy mi? :D

tegnapelőtt 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

#6!


Annak semmi köze a Fideszhez, hogy kijelent valamit, majd egészen mást tesz. Hülyének nézi a választóit. Leissza, összecsinálja magát, elveszi és a Dunába dobja valakinek a telefonját.

Teli pofával mondja, hogy nem hívták meg az ATV-be, majd amikor szembesítik vele, hogy többször meghívták és pár napja is bent volt, akkor hiszis hülyegyerekként kivonul.

Ugyanezt mondta az MTV-ről és most, amikor meghívták, akkor tele lett a gatyája és nem mer elmenni.

tegnapelőtt 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%

Igazi fidesznyik hozzáállás, csak ezt korábban éppen vagányságnak láttad volna benne, ahogy többi narancskárosult paprikajancsi csinálja még most is. :)

Tényleg magukat támadják ezzel a Fideszben.

tegnapelőtt 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8

"Igazi fidesznyik hozzáállás, csak ezt korábban éppen vagányságnak láttad volna benne,"


ki? én nem vagyok se fideszes se tiszás!

tegnapelőtt 11:53
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Röviden, semmi.

Hosszabban; családi titkos felvételt csinálni, majd 1 év múlva fenyegetőzni vele, amikor kivágták az állami milliós állásaiból, és Judit asszony sem bírta már elviselni,... nem gerinces indítás.

Azóta kb mindet ellenkezőképpen tett, mint ígért y lett politikus, lett EP képviselő ( pedig az mocskos kifizető hely csak - mondta ő).

És hát könnyen ordibál platóról templomból kijövő idegen emberekkel, meg olyan dolgokkal hergel, amire ő sem tud semmilyen azonnali megoldást... olcsó és ócska.

Ami pedig a pártot illeti, mi is, ki az a TISZA párt?

Kik pénzelik, kik állnak mögötte, mi a program, nincs pártszervezet, stb.

Ennyi....

tegnapelőtt 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!