Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péterben mi a leghitele...

Magyar Péterben mi a leghitelesebb számotokra?

Figyelt kérdés
minap gondolkoztam hogy a tiszásoknak mi lehet a leghitelesebb Magyar Péterben? hogy 10 évig fideszes volt? vagy hogy az ATV szembesítette vele hogy mennyit hazudik mire ő kirohant? esetleg a hazugsága hogy leváltják a fideszt az idén? (ami lehetetlen) ? szerintetek Magyar Péterben mi a leghitelesebb dolog?

tegnapelőtt 09:42
1 2
 11/20 anonim válasza:
70%

Magyar Peti egy napja még az árvízhelyzettel és az ott végzett "munkájával" indokolta, hogy most csütörtökön nem megy be a 48 percbe vitázni az ország jelenlegi állapotáról, erre most Október 3-at ajánlották fel új időpontként, de neki az se tetszik, akkor se fog elmenni, mert "csak"...


Voltaképpen egy gyáva sz#r, aki csak a beleb%zult hívei társaságában kemény és mer belepofázni szinte mindenbe, amihez amúgy segghülye, mert a Fideszben is csak egy túlfizetett csicska volt, aki még ma is Orbán f@szát nyaldosná, ha nem vált volna időközben kegyvesztetté.


Médiaszereplést, kampánystábot, pártot (konkrétan a Tiszát), stb vehetett eddig pénzért, de karizmát, bátorságot és hitelességet nem lehet venni, ezért játssza az "Engem sehová se hívnak el, de ha elhívnak, akkor meg nem megyek el!" játékot, amit azonban 2026-ig nem lehet eljátszani, előbb utóbb színt kell vallania a választópolgárok és a média előtt.


Vagy ha erre nem hajlandó, akkor ne akarjon politikus lenni, ahhoz kreativitás és kitartás is kell, nem csak Facebook-os hergelés és stand up comedy a közösségi médiában...

tegnapelőtt 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%

Az hogy Orbán Viktorkával akar vitázni és nem egy fidder 100-ad rangú politikussal.

Ez a tartás a minimum amihez ragaszkodni kell.

Orbán is Hornt hívta ki vitára nem Csurkát.

És Gyurcsány - Orbán vita híresült el és nem Cseh Mariska - Kövér László.


Ezzel szemben Orbán az akinek tele a pelus a vitáktól és 2006-óta nem hajlandó leülni vitázni az ellenzékiekkel.


Nagyon gáz. :(

tegnapelőtt 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%

#12!


Orbán Balász: "... 2021-óta a miniszterelnök politikai igazgatója, 2022-től országgyűlési képviselő. A 2024-es Befolyás-barométer szerint ő Magyarország 16. legbefolyásosabb személye."


Ezzel szemben Magyar Péter a szaros gatyájáról híres és arról, hogy sehová sem mer elmenni, valamint utülag módosíttatja az interjúit. Itt attól lett tele a gatyája, hogy élő adásban kellett volna vitatkoznia.


Amúgy te tényleg olyan hülye vagy, hogy Orbán Balázst a 100-ad rangúnak tartod vagy tudatosan hazudsz?

tegnapelőtt 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13# 👍👍👍👋👋👋👋

Pontosan!

Mondhatnám Monty Python os stílusban, Mit is tett értünk Magyar Péter????

De itt a válasz, nem a vízvezeték, meg a többiek, hanem a social média, a háttérben lévő 100 milliók és platós ordibáláson, hergelésen, buliban verekedésen kívül SEMMIT!

A fasorban sincs Orbán Viktorhoz képest!

Kb ilyen az, amikor csivava távolról ugatja a németjuhászt, hogy " hmmmm, megeszlek!!!" Ez Magyar Péter 😅😅

tegnapelőtt 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 pukpukpuk válasza:
65%
Az, hogy a fidesz csecsén lógott 20 évig. :-)
tegnapelőtt 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%
Az öltönye, napszemcsije.
tegnapelőtt 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem többek nevében kijelenthetem azt, hogy Magyar Péter a fidesz relációjában szimpatikus számunka. Ez alatt azt értem, hogy a fideszhez képest még ő is egy jobb és megbízhatóbb alternatívának tűnik, mint a maga a fidesz. Mert hát valljuk be, ritka tehetséges embernek kell lenni ahhoz, hogy valaki még jobban tönkretegye, még jobban kizsákmányolja és még jobban lealjasítja az országot és a benne uralkodó közhangulatot és kultúrát.


Úgy gondolom ebben rejlik Magyar Péter ereje és valószínűleg ezért fogja megnyerni a 2026-os választást.

tegnap 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 BécsiFehér ***** válasza:

#13: "Orbán Balász: "A 2024-es Befolyás-barométer szerint ő Magyarország 16. legbefolyásosabb személye."

És mely köröket befolyásolja oly nagyon? Ő valami earl gróf, netalán a Lordok Házának tagja? Én pl. akkor láttam először, amikor OV nyilatkozata közben vigyorgott a háttérben, mint akit bszni visznek.

"Ezzel szemben Magyar Péter a szaros gatyájáról híres"

Tévedés. Magyar Péter arról híres, hogy a legerősebb ellenzéki pártot hozta létre pár hónap alatt.

tegnap 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmi sem hiteles belőle..Hol van az a 2 millió szavazó én nem ismerek senkit sem aki erre a csigára szavazott volna..
tegnap 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 BécsiFehér ***** válasza:
#19: Akkor varázslattal kerültek az X-ek a szavazócédulákra? Ezt még ő sem tudná.
tegnap 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!