Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter rajongóinak egy...

Magyar Péter rajongóinak egy része mostanra már annyira fanatizálódott a vezetőjük iránt, mintha Orbán Viktor vagy Gyurcsány Ferenc legmegbízhatóbb híveiről lenne szó?

Figyelt kérdés
Sötét kilátásokat vetítve ezzel a 2026-os választásokra és az azt követő évekre?

szept. 17. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek változást akarnak és ilyen téren fanatikusak. Nem MP személye váltja ki a fanatizmust, hanem a változás iránti igény. Hogy sötétek a kilátások vagy sem az majd idővel derül ki.
szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Orbán - Gyurcsány - 2 nemzetrontó majom!

Elég volt belőlük!!!

szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Az ember ismeretem alapján MPbol se sokat nézek ki.

Populista, flegma és hatás vadász. Milyen lesz ha még a hatalom is a fejébe száll?

Ne feledjük hogy éveken át a NER elitjehez tartozott.

szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Én nem szimpatizálódtam Magyar Péterrel, alapvetően nem szimpatikus ember annyira, DE Orbánnál csak jobb lehet. És ez már elég hogy rá szavazzak.
szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Az egészben a legcsodálatosabb, hogy DK nem fog bejutni a parlamentbe. Hiába pakolja a zsákot Fleto🤣
szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Tulajdonképpen tök mindegy ki ő, annyit tud, hogy nem Orbán.


Nekem se túl szimpi, de jelenleg egyedül neki van esélye a Fidesszel szemben, és úgy néz ki, valóban szemben van velük, különben nem vergődnének ennyire a lejáratásán.

szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6

Dehát a Fidesz fiókpártja!!!

Ennyi erővel a Fideszre is szavazhatnál!!!!

Rohadék náci!

szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Én nem szoktam velük kapcsolatos oldalakat, kommentelőket olvasgatni általában sehol, a gyéká kivételével.

És ha csak erre hagyatkozok akkor igen, egyre feltűnőbb, hogy ezek is legalább annyira elvakult szektások lesznek mint a fideszesek, dékások.

szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Csak a TISZA! Hadd panaszkodjon a narancs és kék fidesz paktum
szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
14 év mélyvallásos, sötét középkor után jó lenne valami értelmes.
tegnapelőtt 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!