Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is meggondolta már magát...

Más is meggondolta már magát azzal kapcsolatban, hogy 2026-ban ismét a Tiszára szavazzon??

Figyelt kérdés

Mi igen és én a Talpra magyarok csoportból is kiléptünk mindhárman. Krizálni Péter megnyilvánulásait, tetteit egyáltalán nem lehet, a tanácsnál.is a többség a nyaksdnak ugrik, szóval meguntuk.

Teljesen őszintén. A párt szimpatizánsok ugyanolyan minősíthetetlenül viselkednek, pont, mint a fideszesek. Ha valaki nem ért velük egyet bármiben is, akkor már te h@lye vagy, tuti fideszes vagy és kizárólag csak nekik lehet igazuk. Szerintem ez taszító. Az EP-n ott voltunk, de már kb 2 hete úgy határoztunk, hogy ehhez a közösséghez, ilyen formában, sem szeretnénk tartozni. Magunkon kívül még 2 kb családról tudok, akik hasonló okból lemorzsolódtak mostanában. Nem kéne esetleg elgondolkodni a szimpatizánsoknak, hogy valamit nagyon elqrnak??? Így nem lehet még 1,5 millió plusz embert megnyerni.

Bocsi, de így gondolom, akár tetszik, akar nem.

Szerintem MP egyértelműen fogalmazott, hogy a kormányváltáshoz mindenkihez szükség lenne, de ha a meggyőzni kívánt emberekkel hasonlóan viselkedtek továbbra is, egyszerűen sz@rni fognak a p@fátokba. Bocsi, hogy vulgárisan fogalmazok, de ez az igazság így egyenesen.



szept. 18. 17:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, az emberek sokfélék, nem minden szimpatizáns gondolkodik így. De sokaknál valószínűleg inkább csak az van, hogy kekeckedésnek találják a kritikát. Nem arról van szó, hogy ne lehetne jogos kritikát megfogalmazni, csak ezt inkább úgy értelmezik, mint a kormányváltás akadályozását. Ami többé-kevésbé még igaz is, hisz hiába lehet adott esetben jogos egy kritika, ez jó eséllyel a Fidesznek kedvez, még ha nem is ez a szándék.

Egyébként ha megfigyeled, a Tisza párt sok esetben változtatott már a kritikák hatására és végső soron ez az, ami igazán számít. Nem pedig néhány hozzászólás egy kommentszekcióban.

szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ja, igen: Tehát nem Magyar Pétertől függ, hogy rá szavazok-e vagy sem. Hanem a kormánytól. Ennyi. De szerintem ezzel sokan így vannak. Lényeg, hogy nem Gyurcsány.
szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
18. Minél többet beszélsz, annál inkább nem jön be ez a stílus. Ezzel nem zsarolsz és bűntudatot sem fogsz bennem kelteni. Maradunk otthon. Győzz meg másik hármat helyettünk ugyanezzel a módszerrel.Sok sikert ...
szept. 18. 20:30
 24/27 anonim ***** válasza:
79%
#23: Kaptál más típusú válaszokat is, de úgy látom te csak azokat akarod észrevenni, amelyek a kérdésben felvetett tapasztalataidat erősítik.
szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%
#24 Igazad van. Kezd átlátszó lenni...
szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Én se gondoltam meg magam. Eddig se szavaztam rá, és úgy néz ki, nem is fogok.
szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én meggondoltam magam, de pont fordított módon: eddig nem szavaztam rá (az EP-választáson és önkormányzatin sem), de mostantól rá (rájuk) fogok, mert valóban ők jelentik az esélyt a Fidesz leváltására és egy normálisabb, élhetőbb Magyarország megteremtésére.


Őszintén, én a közvélemény-kutatásokra nem adok és a Milla-tüntetések óta az ilyen egyszeri nagy felszikrázásoknak sem vagyok a híve - azt hittem, a Magyar Péter-jelenség egy egyszeri, gyorsan ellobbanó szalmaláng.


De mivel bizonyítottak, mivel nagyon jól teljesítettek választáson is és azóta is folyamatosan erősödnek és JÓL politizálnak, valódi problémákra fókuszálva, mostmár én is rájuk fogok szavazni, mint az egyetlen esélyes politikai alternatívára a Fidesszel szemben!

szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!