Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is meggondolta már magát...

Más is meggondolta már magát azzal kapcsolatban, hogy 2026-ban ismét a Tiszára szavazzon??

Figyelt kérdés

Mi igen és én a Talpra magyarok csoportból is kiléptünk mindhárman. Krizálni Péter megnyilvánulásait, tetteit egyáltalán nem lehet, a tanácsnál.is a többség a nyaksdnak ugrik, szóval meguntuk.

Teljesen őszintén. A párt szimpatizánsok ugyanolyan minősíthetetlenül viselkednek, pont, mint a fideszesek. Ha valaki nem ért velük egyet bármiben is, akkor már te h@lye vagy, tuti fideszes vagy és kizárólag csak nekik lehet igazuk. Szerintem ez taszító. Az EP-n ott voltunk, de már kb 2 hete úgy határoztunk, hogy ehhez a közösséghez, ilyen formában, sem szeretnénk tartozni. Magunkon kívül még 2 kb családról tudok, akik hasonló okból lemorzsolódtak mostanában. Nem kéne esetleg elgondolkodni a szimpatizánsoknak, hogy valamit nagyon elqrnak??? Így nem lehet még 1,5 millió plusz embert megnyerni.

Bocsi, de így gondolom, akár tetszik, akar nem.

Szerintem MP egyértelműen fogalmazott, hogy a kormányváltáshoz mindenkihez szükség lenne, de ha a meggyőzni kívánt emberekkel hasonlóan viselkedtek továbbra is, egyszerűen sz@rni fognak a p@fátokba. Bocsi, hogy vulgárisan fogalmazok, de ez az igazság így egyenesen.



szept. 18. 17:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Én még nem.
szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyik párt szimpatizánsai közt vannak problémásak. Ez van.
szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

És ha nem a Tiszára, akkor kire fogsz szavazni?

Fideszre?

DK-ra? (A Fideszt támogatod vele)

A Mihasznákra? (A Fideszt támogatod vele)

Vagy el sem mész szavazni? Azzal is a Fideszt támogatod.

szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Krizálni Pétert lehet, hogy nehéz megkritizálni, de ha tényleg ennyire kiakad a többség, akkor ott valami más gond is lehet. Az a helyzet, hogy a politizálás sosem lesz cukormázas tea party, az emberek szenvedélyesen védik a véleményüket, főleg, ha úgy érzik, az az igazság.,de attól, hogy egyesek bunkón viselkednek, még nem az egész közösség ilyen.
szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem, és nem is fogom. Elég egyértelmű, hogy 2026-ban kizárólag a Tiszának van esélye a Fidesz ellen. Döntse el mindenki mit akar! Ha kormányváltást, akkor Tisza. Ha nem, akkor bárki másra szavazhatsz. Mert ha bárki másra szavazol, végső soron a Fidesz hatalmon maradását segíted. Persze lehet szavazni a DéKára, Momentumra, Kutyapárta, Gattyánékra, meg egyéb ilyen hülyeségekre, csak akkor ne szídjátok a Fideszt, és egy szavatok ne legyen, amikor 2026-ban a Fidesz zsinórban az 5. országromboló ámokfutását kezdi meg.
szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok teljesen Tisza párt szimpatizáns, csak a kormányváltáshoz nincs jobb alternatíva. Márpedig a Fidesznél nem gyűlölök jobban egyetlen pártot sem, és részemről a kormányváltásra akarok szavazni. Nem tudok sok mindent Magyar Péterről, és a Tiszáról, de részemről 1 esélyt megérdemelnek. A jelenlegi helyzetnél úgysem lehet rosszabb. A te dolgod, hogy kire szavazol 2026-ban, és úgy kritizálod ahogy szeretnéd, mint ahogy én Viktorék bandáját. Én úgy gondolom, csak az elvakult, és elkeseredett Tisza párt rajongók viselkednek úgy, hogy semmi rosszat nem szabad rájuk mondani. De ők még mindig kisebbségben vannak a fidesz elvakult, szemellenzős birkáihoz képest. Szerintem nem is lehet őket egymáshoz hasonlítani. De jelenleg nincs másik párt, aki leválthatná a Fideszt. De neked jó minden ahogy van, akkor szavazz nyugodtan a Fideszre. Nekem mindegy. Így is több millióan szavaznak rájuk, az hogy te is, az már nem oszt, nem szoroz. Kis pártokra meg végképp semmi értelme szavazni, mert nem fognak semmi változást hozni, a legtöbbnek esze ágába se lenne koalícióra lépni a másikkal.
szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Most, hogy a 26-os választás gyakorlatilag két párt között fog folyni, egyértelműen a Tiszára fogok szavazni. Eddig nem voltam Tisza szavazó, de most már az leszek, és a környezetemben is sokan így gondolkodnak. Az, hogy a kérdező pillanatnyilag visszakozott a Fideszhez (mert ha nem a Tiszát tolja, akkor egyértelműen a Fidesznek segít), egyáltalán nem befolyásolja a véleményem. Szerintem a kérdező is be fogja látni tévedését.
szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
21%
A Gyakori Kérdéseken is túlsúlyban vannak a Tisza párt szektatagozatának a tagjai, akik addig jutnak csak el, hogy 2026-ban győzzön a brancsuk és a messiásukból legyen az új magyar miniszterelnök, de hogy azután milyen konkrét (kézzelfogható) intézkedéseket és változtatásokat kell(ene) eszközölni a hazánk jelenlegi állapotának a feljavítására, na, arról már fingjuk sincs, MP meg nem hajlandó élőben nyilatkozni erről senkinek, mert "Jájjj, á propágánda, meg az Orbán, meg a Gyurcsány, meg a Kasza Tibi, fúj, fúj, fúj!" a kommunikációjának a lényege, és ez jó eséllyel nem is fog sokat változni a tulajdonképpeni 26-os választásokig...
szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező: Te alapból nem szavaztál a Tiszára, csak egy Megafonos propagandista vagy. További jó vergődést. Hajrá Tisza!
szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%

" de hogy azután milyen konkrét (kézzelfogható) intézkedéseket és változtatásokat kell(ene) eszközölni a hazánk jelenlegi állapotának a feljavítására, na, arról már fingjuk sincs"


Van. Csak az M1 erről nem beszél. További jó propaganda olvasást.

szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!