Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is meggondolta már magát...

Más is meggondolta már magát azzal kapcsolatban, hogy 2026-ban ismét a Tiszára szavazzon??

Figyelt kérdés

Mi igen és én a Talpra magyarok csoportból is kiléptünk mindhárman. Krizálni Péter megnyilvánulásait, tetteit egyáltalán nem lehet, a tanácsnál.is a többség a nyaksdnak ugrik, szóval meguntuk.

Teljesen őszintén. A párt szimpatizánsok ugyanolyan minősíthetetlenül viselkednek, pont, mint a fideszesek. Ha valaki nem ért velük egyet bármiben is, akkor már te h@lye vagy, tuti fideszes vagy és kizárólag csak nekik lehet igazuk. Szerintem ez taszító. Az EP-n ott voltunk, de már kb 2 hete úgy határoztunk, hogy ehhez a közösséghez, ilyen formában, sem szeretnénk tartozni. Magunkon kívül még 2 kb családról tudok, akik hasonló okból lemorzsolódtak mostanában. Nem kéne esetleg elgondolkodni a szimpatizánsoknak, hogy valamit nagyon elqrnak??? Így nem lehet még 1,5 millió plusz embert megnyerni.

Bocsi, de így gondolom, akár tetszik, akar nem.

Szerintem MP egyértelműen fogalmazott, hogy a kormányváltáshoz mindenkihez szükség lenne, de ha a meggyőzni kívánt emberekkel hasonlóan viselkedtek továbbra is, egyszerűen sz@rni fognak a p@fátokba. Bocsi, hogy vulgárisan fogalmazok, de ez az igazság így egyenesen.



szept. 18. 17:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
3. Nem megyünk.Ennyi. Intéztek onnan szavazókat, ahonnan akartok. Mi ezt meguntuk
szept. 18. 18:28
 12/27 A kérdező kommentje:
9. Na pont az ilyenek mistt mint te maradunk otthon. Köszönjük ,hogy ismét megerősítetted a döntsünket. Így tovább
szept. 18. 18:32
 13/27 anonim válasza:
27%

"Van. Csak az M1 erről nem beszél. További jó propaganda olvasást."


Nektek már mindenki fideszes egy ideje, aki nem a NER-es csicskamessiás híve...

szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
40%
P*cs 9es,te ott álltál a kérdező mellett a szavazófülkében ?!?! Ne égessed már a közösségünket a tré szövegeddel. Az ilyenek takarodjanak a Tisza Párt környékéről is. Helyetek nincs közöttünk.Erodáló f*szf*j. Eddig csak kárt okoztál itt is. Ha nem tudsz érdemi munkát folytatni a pártnak, akkor takarodj.
szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
67%

A Mediánnak volt egy felmérése kb. 1 hete, hogy jelenleg a Fidesz és a Tisza jutna parlamentbe biztosan. DK, Mi Hazánk 4-5%-on mozog. Tehát ők ketten 2026-ban a parlamentbe jutásért fognak élet-halál harcot vívni, mert nem látok rá reális esélyt, hogy ez addigra változna. Azaz lényegében két választásod van, Fidesz, vagy Tisza. Aki nem a Tiszára szavaz, az közvetlenül, vagy közvetetten a Fideszre szavaz.

Én egyértelműen a Tiszát választom.

szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Vagy csak azt akarja sugallni a közvéleménykutatás és befolyásolni akar . A Zaveczbe pont hogy bejut a DK és MHM is. Attól függ ,hogy ki kutat és kinek
szept. 18. 18:45
 17/27 anonim ***** válasza:
51%
De miért egyes szimpatizánsok véleménye alapján szavazol vagy nem szavazol egy pártra? Nem a párt lesz attól rossz, hogy egyes szimpatizánsoknak esetleg túlságosan hevesek az indulataik. Az emberek általában hajlamosak túl sok érzelmet vinni a dolgokba, így bármelyik politikai közösségben találkozhatsz fanatikusokkal. Ugyanígy találkoztam hasonlóakkal más ellenzéki pártok szimpatizánsai körében is, ezen nem szabad fennakadni vagy mérgelődni.
szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

"Na pont az ilyenek mistt mint te maradunk otthon. Köszönjük ,hogy ismét megerősítetted a döntsünket. Így tovább"


Akkor Te továbbra is a Fideszt támogatod. Akár el is mehetsz rájuk szavazni, mert ugyanaz, mintha otthon maradnál. Ergo nem akarsz változást, hanem neked jó ami most van. Hát gyereked ne legyen, mert EÜ nem lesz ahol ellássák majd, de oktatás se.

szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
63%

Ki az a Krizálni Péter? Én nem ismerem.


Egy pártra a politikusai, döntéshozói miatt kell szavazni (vagy nem szavazni), nem pedig a szimpatizánsai miatt!


A Tisza egy TÖMEGPÁRT, egy NÉPPÁRT, aminek több mint 1,5 MILLIÓ szavazója van! Elképzelhetetlen, hogy ne legyen köztük egy nagy rakás hülye is, egyszerűen a nagy számok törvénye alapján!


Ha te olyan pártot keresel, kérdező, amelyiknek MINDEN SZAVAZÓJA JÓFEJ, akkor keresgélj a 0,0001%-os törpepártok és kamupártok listájában! Bejutni sose fog a parlamentbe, de legalább minden szavazójával személyesen megismerkedhetsz és örök barátságot köthetsz! :)))))))))))))

szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
77%

Ez attól függ, mit tesz le a kormány 26-ig. Reálbér-növekedést várok el.

Tehát a fizetésemből több kenyeret tudjak venni. Több benzint tudjak venni, több ruhát tudjak venni.

És ne az legyen, sokadjára, hogy jön a béremelés Januárban, aminek örül az ember 2 hónapig, majd rájön, hogy annyit sem ér a fizuja, mint egy évvel ezelőtt.


Én csak azért szavaztam Magyar Péterre, hogy érezze a kormány, hogy igenis, lecserélhető. Erre buzdítottam mindenkit. Amint Magyar péter képbe került minden mondatommal igyekeztem észérvekkel rávezetni másokat, hogy tegyenek így.


Az, hogy M.P. azt csinálta vagy nem csinálta, amit csinált vagy nem csinált az EP választások óta, teljesen mindegy. Várható volt amúgy. Nem is különösebben érdekel, hogy kinek a telefonját melyik folyóba dobta bele, sőt az sem nagyon izgat, hogy melyik lánynak mit imitált. Tőle annyit várok el, hogy maradjon játékban és induljon az országgyűlési választáson. Legyen vészgomb.


Tehát az elkövetkezendő év fogja eldönteni, hogy Magyarra szavazok-e vagy sem. Ezt érdemes lenne tudatosítani a jelenleg hatalmon lévőkkel is. Kaptak néhány évet azért, hogy összekapják magukat. Van nekik másfél évük, hogy bedobjanak mindent. Ha nem győznek meg, akkor Magyar Péterre szavazok, még ha ezek a botrányocskái csak a Jéghegy csúcsa lenne, akkor is. Az óra ketyeg.


a másik, hogy még fél évig pihennek a hobby kanapé politikusok. Aztán aktivizálódnak.

szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!