Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kapta fel ennyire a...

Miért kapta fel ennyire a baloldal a Bese meleg ügyét? Elvileg a baloldal szerint nem gáz melegnek lenni.

Figyelt kérdés
Vagy mégis gáz? Homofóbok ott is? Hova szavazzon így egy meleg?
szept. 17. 09:41
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Részben érthető a kérdésed. A baloldal elfogadóbb közeg ('szitokszóval' értve: "liberálisabb") gondolkodású, mint a Viktorta-imádók. A baloldalnak is megvan a saját kis ügyeik-bajaik-korrupcióik.

Viszont:

A korábban többek által szemléletesen leírt "Bort iszik, vizet prédikál" idézet mellett azért is védhetetlen (már) ez az egész, mert az egyháznak, az államnak, a társadalomnak, közösségeknek, egyéneknek komolyan nagy kárt tesz/tett/tenni fog az ilyen és hasonló viselkedés a továbbiakban is.

Így nem csoda, hogy a baloldal sem liberálisan viselkedik most ezzel a témával.

szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

41.


Köszi! Tényleg. Nem ismertem ezeket, de ha jól látom a meleg lobbi ellen beszélt. Azzal nekem is (és sok melegnek is) baja van.

Ha ennyi a "bűne" akkor nem uszított a melegek ellen, hanem a meleglobbi ellen szólalt fel.


Ellentétben amit itt látok. Itt nem a meleglobbi ellen szólalnak fel, hanem egy konkrét meleg személy ellen. Ez inkább homofób az én értelmezésem szerint.

szept. 17. 11:10
 43/48 A kérdező kommentje:

43.


"A korábban többek által szemléletesen leírt "Bort iszik, vizet prédikál" idézet mellett azért is védhetetlen (már) ez az egész, mert az egyháznak, az államnak, a társadalomnak, közösségeknek, egyéneknek komolyan nagy kárt tesz/tett/tenni fog az ilyen és hasonló viselkedés a továbbiakban is."


Én is így látom, de mégsem azok szidják akiknek kárt okozott. Például az egyház, hanem azok szidják akiknek védeni kellene a melegeket. Mindegy is.

szept. 17. 11:13
 44/48 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy aktív meleg szexuális életet él a cölibátus fogadalma mellett az egy dolog. A nagyobb probléma az, hogy képmutatóan hergelt a melegek ellen, érintettsége mellett. Úgy látszik ez a fideszbe divat. Lsd. Szájer.
szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Csak egy megjegyzés még azoknak akik szerint fideszes troll vagyok.


Egyik párt szimpatizánsa sem vagyok. Most a Tiszára szavaztam, de előtte sok évig senkire.


Igy talán érthetőbb miért nem voltam tájékozott Bese pap munkásságáról, és miért nem tudok azonosulni a baloldali melegeket megvető szemlélettel sem.

szept. 17. 14:25
 46/48 anonim ***** válasza:
96%
kérdező, továbbra sem érted, hogy senkit nem érdekel, hogy meleg. Az egyházból se a balodaliak rakták ki, hanem az egyház. Számomra vállalhatatlan, hogy valaki úgy gyűlölködjön, hogy közben ugyanolyan.
szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

47.

Értem hogy az a gond, hogy bort iszik vizet prédikál, de mégiscsak egy meleg embert támadnak most a baloldalon miután kiderült meleg. Nekem ez melegekkel jó viszonyt ápoló embernek nem szimpi. Ennyi.

szept. 17. 14:30
 48/48 anonim ***** válasza:
97%

Kár, hogy a kérdező kommentjeit nem lehet értékelni,

ez egy hiányosság ezen az oldalon. Írhatunk amit akarunk ő,

csak nyomja a hülyeséget.

szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!