Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kapta fel ennyire a...

Miért kapta fel ennyire a baloldal a Bese meleg ügyét? Elvileg a baloldal szerint nem gáz melegnek lenni.

Figyelt kérdés
Vagy mégis gáz? Homofóbok ott is? Hova szavazzon így egy meleg?
szept. 17. 09:41
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Válaszokat szerettem volna. Végül is megkaptam. Úgy tűnik erősebb a baloldalon a fideszellenesség mint a melegek védelme. Ráadásul még támadják is szerencsétlent.


Ez a szomorú és szégyen.

szept. 17. 10:53
 32/48 anonim ***** válasza:
88%
A fidesz szavazók egy erkölcsi pöcegödör. Sajnálom hogy miattatok látják olyannak a magyarokat amilyennek.
szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
84%

32# Egy papról van szó aki cölibátust fogad, mellesleg egy NER eltartott, harmadjára pedig nyíltan meleg ellenes.


Az embert gyűlöljük mert ugyanolyan féreg mint aki rájuk szavaz.

szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
91%

Röviden:

✓ Meleg pap - okés, nem gáz

✖ Homofób pap - NEM okés, ez GÁZ

✖ Homofób pap, aki meleg - NEM okés, ez GÁZ


Bese atya az utóbbi kategóriába esik. Bese büszkén beállt a kormány mellé (még meg is áldotta a Karmelitát, a Megafon és a Pesti Srácok irodáit) és hirdette a meleg- és LMBTQ-ellenes nézeteket. Aztán kiderült, hogy meleg és távoznia kellett... és most sajnálni kéne? Hát így járt.

Mégis miért álljon a baloldal egy HOMOFÓB ember mellé?


Egy nagyon durva példával élve ez olyan, mintha egy ember a náci Németországban elhinné a náci ideológiákat, ezrek deportálásában aktívan részt venne, majd aztán egyszer kiderülne, hogy ő maga is zsidó és őt is elviszik (ettől függetlenül még ugyanúgy náci nézeteket vallana). Hirtelen elkövetőből "áldozat" lesz.

szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

35


Nem ismerem a pap munkásságát, de nekem az nem tűnik homofóbnak aki melegpartira jár. Én is sokat járok melegek közé. Ott nincsenek homofóbok, azok egy percet sem bírnának ki köztük.

szept. 17. 10:58
 36/48 A kérdező kommentje:
Inkább itt látok homofób kommenteket.
szept. 17. 11:00
 37/48 anonim ***** válasza:
92%

Nem ismerem a pap munkásságát


Akkor nézz utána, aztán gyere vissza bocsánatot kérni.

szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
46%

"Ennyire nem lehet debil senki"


Kamu. Én lehetek.

szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
89%

[link]


na, ez a baj vele, trollocskám.

szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
16%

41.



És mi a baj ezzel?


tökéletesen igaza van és egyiket se követte el se nem házasodott se nem nyilvánosan csinálta nem értem mi a probléma ezzel



Ezen nyilatkozatokból válogattunk össze egy csokorra valót.


„nem helyes a devianciát reklámozni, normalizálni” (777 Blog, 2021.)


„Két férfi együttélését nem ismerjük el házasságként, a család alapjaként, és helytelenítjük is.”

szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!