Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kapta fel ennyire a...

Miért kapta fel ennyire a baloldal a Bese meleg ügyét? Elvileg a baloldal szerint nem gáz melegnek lenni.

Figyelt kérdés
Vagy mégis gáz? Homofóbok ott is? Hova szavazzon így egy meleg?
szept. 17. 09:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
A Fideszes papként, ahol a kereszténység van előtérbe és ahol melegellenes törvényeket hoznak ott gáz. :) NAGYON GÁZ.
szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%
Bese az nyíltan homofób beszédeket tartott. Álszent. Volt h valakiről megtudta hogy meleg és kirugotta. Aztán hopp. Róla is kiderül h meleg.
szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
97%

Nem gáz melegnek lenni. Bor inni és vizet prédikálni, álkereszténynek lenni, melegként homofób meleg ellenes propagandát terjeszteni már az.

Az ál(k)eresztényi képmutatás az ami itt kibukik, akárcsak Szájer esetében anno.

szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
94%
Akkor századszorra is... Nem az a baj, hogy meleg, hanem, hogy a fidesz égisze alatt tolta a homofób szöveget, miközben a saját vágyait vidáman megélte. A kedves atyának csak akkor fontos betartani isten szavát, ha másokról van szó, önmagával szemben valami oknál fogva sokkal elnézőbb.
szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
98%
A fideszben lassan nem maradnak heterók vagy olyanok akik nem pedofilok.neked nem tűnik fel a valóság?
szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
8%
Ez nekem is magas! Nem ünnepelni kéne a meleg papot, aki ügyesen kijátszotta a rendszert, és borsot tört az egyház orra alá?
szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok fideszes. Csak nem értem a baloldalt ebben a dologban. Miért nyomják ezt ennyire. Sokat vagyok melegek között is. Ott ez nem téma. Tudják hogy vannak a papok között is melegek.
szept. 17. 09:57
 8/48 anonim ***** válasza:
13%

Magyarul hazudott!


És?


tegye fel a kezét az a politikus amelyik nem hazudott!


a baloldalon is vannak bőven olyanok akik hazudnak ebben semmi újdonság nincs


a baloldal nem ezért szedi szét ,hanem azért mert nem bal oldali hanem fideszes.


Ha baloldali lenne a pap akkor már foggal,körömmel védenék

szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
78%
9) ha baloldali lenne akkor az M1-en meg lenne a téma hónapokon keresztül,így pontos.
szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak az a baj, amit az atya a közéleti szerepe ellenére magánemberként is tett, hanem, hogy van, aki ezt nem tartja bajnak. Na az a teljesen érthetetlen.
szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!