Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A TISZA-sok mindenhol ilyen...

A TISZA-sok mindenhol ilyen agresszívak?

Figyelt kérdés
Tegnap kint voltam az árvíz elleni védekezésben segíteni. Töltöttem a homokzsákokat erre megjelentek a tiszások. Borzalmasan nagyképűek voltak, provokáltak is. Én fideszes vagyok így egy idő után betelt nálam a pohár. Az egyik felé oda dobtam a homokot a lapáttal. Utána elkezdett színészkedni, átesett 2 megtöltött zsákon (amit ki is szakított) és eljátszotta a nagyhalált. Nyilván kialakult a vita a fideszesek és a tiszások között. Már már lincshangulat volt. Mindig így viselkednek Magyar Péter szektája?

szept. 17. 06:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

08:36


Mármint a fideszesekben, igaz?


Mi van a harcostársatokkal, aki felrúgta a 7 éves gyereket?


A Kaleta Gabival, vagy a bicskei Jancsika és Endikével?

szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

"Mármint a fideszesekben, igaz?"


Vagy az olyan exfideszesekben mint a főnököd, Varga exférje?

szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
Balliberális oldal... ennyi elég... bepesti ficsúrokkal és igénytelen pesti panelprolikkal...
szept. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

“ Vagy az olyan exfideszesekben mint a főnököd, Varga exférje?”


Nekem nem a főnököm, mert se nem vagyok párttag, se nem szavaztam rá.


Magyar mit tett azon kívűl, hogy veszeledett Julcsival? Nézted a Hajdú műsort?


Juliska mikor mondta, hogy Magyar ezyszer is megütötte? (A komcsi tábor ezt hiszi), közben pont a Julika mondta, hogy megpofozta…

szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
"Átesett a vak komondoron."
szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Sajna még nem olyan agresszívek mint a fidkányok, de eljutunk majd oda is.
szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
13) ja persze.csak a vidéki a derék proli ahol a fideszre szavaznak.
szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%

"Nekem nem a főnököm, mert se nem vagyok párttag, se nem szavaztam rá."


Akkor meg minek jöttél a "bezzegafideszesek" kezdetű szövegeddel egy MP szavazóiról szóló kérdésnél? Pláne mivel kb. 20 évig közöttük ült.

szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A talpra magyarok csopirtbsn is ugyanilyenek. Ugyanolyan suekta, mint a fidesz és dk, de talán rosszabb...Beállni egy volt fideszes bűnöző mögé eleve nem vall épp elmére
szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%
Elképzelhető. Mivel egy szekta, mindenben (is) követik a petikét. A nyilatkozata is igazan nagyképű és beképzelt volt. Ők a tiszások mindent jól csinálnak. A katonák, a kormány meg semmit. Tipikus nárcisztikus felfuvalkodott hójag. En erre 2-3 honap alatt rájöttem magamtól is. Van aki most sem akarja észrevenni a nyilvanvalót. Annyira elvakultan útálja a fideszt, hogy egy fidesz 2.0 mögé is képes beállni. Már önmagának sem meri bevallani.
szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!