Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A TISZA-sok mindenhol ilyen...

A TISZA-sok mindenhol ilyen agresszívak?

Figyelt kérdés
Tegnap kint voltam az árvíz elleni védekezésben segíteni. Töltöttem a homokzsákokat erre megjelentek a tiszások. Borzalmasan nagyképűek voltak, provokáltak is. Én fideszes vagyok így egy idő után betelt nálam a pohár. Az egyik felé oda dobtam a homokot a lapáttal. Utána elkezdett színészkedni, átesett 2 megtöltött zsákon (amit ki is szakított) és eljátszotta a nagyhalált. Nyilván kialakult a vita a fideszesek és a tiszások között. Már már lincshangulat volt. Mindig így viselkednek Magyar Péter szektája?

szept. 17. 06:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Elég gyenge kamu.
szept. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezek vagytok tik #2-es! Szégyen!
szept. 17. 07:06
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Ennél sokkal agresszívebbek szoktak lenni.
szept. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

“ Az egyik felé oda dobtam a homokot a lapátta”


Tehát te kezdted… mentél oda, mint hithű fidesz KOMMUNISTA, akkor ne csodálkozz…


Ezek után, aki ma is a képmutató, kommunistákra szavaz, meg is érdemli.


26’ változás

szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Baloldaliak jobbos vezérrel. Mit is várhatunk?
szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

Csak a névtábla cserélődött, korábban dk-sok meg momentumosok voltak és jó részük állandóan hergelte az embereket az utcán.

Mitől lennének mások, mint korábban?

szept. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Hogyan derült ki eleve, hogy fideszes vagy?
szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

#8 Nem nehéz kideríteni. Elég ha tesznek pár mocsok megjegyzést szokás szerint a kormányra, fideszre, fideszesekre és aki nem hagyja szó nélkül, rájuk szól hogy fejezzék be, arról azonnal tudják, hogy fideszes.

A hergelés mindenhol megy. Megfogadtam, hogy nem beszélek politikáról baráti körben, de ott is volt egy alak aki addig mondogatta a maga ostoba megjegyzéseit amíg már nem lehetett szó nélkül hagyni a hazugságokat.

szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Ha a gyk-t veszem alapul akkor el is tudom képzelni, hogy van bennük agresszivitás.
szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Nem olyan jámborak mint a sósavas bácsi.

[link]

szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!