Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyaroszágon hogyan lehetne...

Magyaroszágon hogyan lehetne megoldani roma kérdést? Direkt nem akarja semelyik párt se megoldani?

Figyelt kérdés
Szivás ez mindenkinek. A normálisak meg vannak bélyegezve azok miatt akik nem tudnak beeleszkedni. Magyarok meg szintén szivnak ha közelükbe laknak akik abba tartoznak nem tudnak beileszkedni. Minden párt csak a szőnyeg ála söpri de megoldás nincs. Az meg , hogy nem beszélünk róla nem negoldás. Raadasul mi leszunk kisebbségbe ha így haladunk.
tegnapelőtt 01:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Utcaba elado volt egy telek egy regi paraszthazzal. Ciganyok akartak megvenni. Egyik gazdag szomszed inkabb megvette maganak, mintsem cigany szomszedokat kapjon!
tegnapelőtt 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
érvényes jogrenddel, végrehajtószervvel, és egy különbségeket kiegyenlíteni akaró társadalommal és kormánnyal
tegnapelőtt 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
#1: Nálunk felgyújtották, amikor megtudták, hogy kik akarnak beköltözni.
tegnapelőtt 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Egy cigány értelmiségi rétegre van szükség, akik kialakítanak egy reális programot, és ezt végrehajtatják a politikai vezetőséggel.
tegnapelőtt 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

4, volt ilyen, a vajda rendszer. Annyi történt, hogy a politika megvette magának ezt a rendszert és egyedül a szavazatvásárlás számitott, cserébe a kiválasztott roma személyek, meglehetősen magas állami pénzeket kaptak a semmire.

Volt hid a munka világába program és felzárkóztató program is, de az nem a romák hibája, hogy a vezetői gyakorlatilag ellopták az erre szánt pénzt bármiféle program megindulása nélkül.

tegnapelőtt 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 progizo ***** válasza:
37%

Amikor a Jobbik által megalakult a Magyar Gárda, a romák közül sokan elkezdtek menekülni külföldre, pl. Kanadába.

De azóta sikerült a Jobbikot és a Magyar Gárdát elsorvasztania többek között a mostani kormánypártnak, akik aljas módon szavazatszerzésre használják a cigányságot is, ránkszaporítják őket, elnézik bűntetteiket, stb.

Ebben az országban minden jó kezdeményezés zátonyra fut valamiért.

tegnapelőtt 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Ne vállaljanak gyereket. Ne kapjanak támogatást. Kapjanak egy országot, egy városnyi területet a román határ mellett.
tegnapelőtt 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

7, és akkor a kommunista Kinává váljunk, ahol politikailag szabályozzák a gyerekszületést?

Én nem fogok egy ilyen országba élni. Pedig nem vagyok roma.

tegnapelőtt 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
8, vagy szabályozzuk a romák születését, vagy a fél ország cigány lesz. Bár szerintem megoldjuk,jönnek majd bevándorlók sok helyről, és a cigányok születése is csökken remélhetőleg. Ha nem, akkor végünk. India 2.0.
tegnapelőtt 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogok családot alapitani egy olyan országba, ahol az emberi születés rasszok alapján van szabályozva. Ha ezt kivánjátok a végső megoldásnak, az én családomat felejtsétek el örökre.

Meg egyébként az ország megmaradt épelméjű emberét is, már, akinek van még gyomra ahhoz, hogy Magyarországon éljen.

tegnapelőtt 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!