Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Budapest kerületei visszame...

Ha Budapest kerületei visszamennek a polis időszak korában, akkor melyik kerület lenne a legerősebb katonailag?

Figyelt kérdés

Mivel a szavazásban 10 lehetőség van, így a szövetséges kerületek egy kerületet alkotnának. pl III. - II.

Nyílván van olyan kerület, ami szingli maradna, mai sztereotípiák miatt.


Szerintem a legerősebb katonailag Óbuda lenne, hiszen én egy filatorigáti pasi vagyok, valamint dombok veszik körül, így a tobbi kerület elől el lehet rejteni a bázist, habár támadást nem is, de minden mást védené.

Azért a Duna is hatalmas adottság.

Óbuda lakossága 120 000, ebből kevés az etnikum, mindenkinek a romai hagyomány él a szívében (lásd Aquincum, Római úti ltp. , Római part)



ma 00:47
A kérdező szavazást indított:
III. II. (Óbuda, Békásmegyer - Felhévíz)
XII. (Hegyvidék)
XI. - XXII (Újbuda - Budatétény)
XX. - XXI. - XXIII. (Pesterzsébet - Csepel - Soroksár)
I. - V. (Várnegyed - Parlament)
XIX. - XVII. - XVIII. (Kispest - Pestszentimre - Pestszentlőrinc)
XIII. - XV. - IV. ( Angyalföld - Újpalota - Újpest)
XIV. - XVI. (Zugló - Rákos)
X. (Kőbánya)
IX. - VII. - VI. - VIII. (Ferencváros - Erzsébetváros - Terézváros, Józsefváros)
2 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:
Égbe kiáltó ragozási hibáimért bocsi, csak alig látok
ma 00:48
 2/2 anonim ***** válasza:
IX.- VII. - VI.- VIII., de csak a cigányok miatt.
ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!