Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy már...

Mit szóltok hozzá, hogy már több mint 35 ezer magyar vándorol ki évente az országból? Gyurcsány idején ennek az apró töredéke volt az elvándorlás.

Figyelt kérdés

[link]

Ezek szerint még Gyurcsány is jobb miniszerelnök volt? Hiszen annak idején még szinte senki nem döntött az ország elhagyása mellett. Inkább maradtak itthon, és próbáltak itthon boldogulni a nehézségek, világválság ellenére is.

Ma odáig jutottunk, hogy rekord magasra nőtt azok száma, akik az ország elhagyása mellett döntenek.


szept. 14. 15:30
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Pl. 2004-ben léptünk be az Unióba, és kellett néhány év a magyarságnak, mire felfedezze a külföldi munkát. Én is 2012-ben léptem le. Amúgy az elhibázott korai fideszes kormányzás indított meg egy nagy kivándorlási hullámot. Ott mentem ki én is. Pl. médiatörvényt akartak ahelyett, hogy a gazdasággal foglalkoztak volna.
szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!