Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek egy része...

Az ellenzékiek egy része miért bodyshaminggel támadja Orbánt? (törpe, köpcös, dagadt, stb) Nem gondolják hogy sok más embert megsértenek vele? Miért nem a politikáját kritizálják, bőven van mit.

Figyelt kérdés

Pl. nem szeretem Orbánt, mégis rosszul esik, hogy 174 cm magassággal letörpézik, miközben alig kisebb az átlagnál, én is ilyen magas vagyok kb.


Másik meg hogy miért teszik a súlyát szóvá mindig a politika nem egy fitneszmodell bajnokság.


szept. 10. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk szerintem is lefogyhatna, sok embernek mutatna példát ezzel. A magasságon nem lehet változtatni.
szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

"...miért teszik a súlyát szóvá mindig ...": Hun vannak ilyen Hájas Májasok? Kb. Afrika valamelyik diktatórikus államaiban.

A kicsinysége meg tipikusan jellemzi "Speedy Gonzales" vagy épp Don Kartács egyéniségét.

szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, az valóban primitívség, ha valakit az alacsonysága (vagy éppen magassága) vagy a soványsága/túlsúlyossága miatt cikiznek. (Én amúgy azt olvastam, hogy Orbán csak 172 cm.)
szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes túlkapásból mondanak ilyeneket. És igen, elég primitív. Egy csomó minden van, amiért jogosan lehetne kritizálni.
szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem létezik, hogy 174 centi legyen. Mert akkor a 168 centimmel nekem is annyinak kellene lennem, mert egymagasak vagyunk.

Amúgy azért ide ütnek, mert fáj, és könnyű célpont.

szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Sokszor leírtam már, megteszem újra: a jelleme miatt törpézzük, nem a magassága miatt. Csak saját magának köszönheti. Az pedig elvárható, hogy ha valaki egy egész országot képvisel a világ színe előtt, akkor ne nézzen ki úgy, mint egy vágásérett mangalica, amint éppen a vágóhídra gurul.
szept. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Én sosem mondtam csúnyát a testi adottságaira, nekem bőven elég a politikája, én ez alapján jelentem ki, hogy ez egy hazaáruló rohadék.
szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Én sem szeretem, hogyha ezzel támadják, ilyennel senkit ne támadjanak.


De az tény, hogy ha 3 számmal nagyobb zakót hordana, még az is kicsi lenne rá, és annyit igazán megtehetne, hogy nem úgy néz ki az öltönyében, mint egy töltött hurka. Annyira már csak megemelte a saját fizetését, hogy egy új öltöny kijön belőle...

szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak új öltöny, de igazán minden lehetősége és anyagi feltétele megvan, hogy tegyen az egészségéért, pláne hogy sport nemzetet akar kinevelni, aztan hogy néz ki? Nem fiatal, stresszes munkája van, 5 éven belül garantált a szívroham. Mindentől függetlenül ez nagyon sokat elmond egy emberről.
szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól mutatja a mohóságát!
szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!