Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bohár Dani facebook bejegyzése...

Bohár Dani facebook bejegyzései alatt miért vannak törölve a neki nem tetsző hozzászólások, vélemények? Egy közszereplőnek nem tűrnie kell, a kormánypárt szerint?

Figyelt kérdés
MP legalábbis ezt a választ kapta, amikor szóvá tette, hogy érzékeny adatokat tettek nyilvánossá az ő és a családtagjai kórházi kezeléseiről, hogy MP közszereplő és ezért tűrnie kell. Bohár Dani talán nem közszereplő? Neki miért nem kell tűrnie? Nem demokráciában élünk?

szept. 10. 03:24
A kérdező szavazást indított:
De, tűrnie kellene, csak gyáva hozzá
De, tűrnie kellene, de nem bírja a kis mimóza lelkem
Nem kell tűrnie, rá nem vonatkoznak a saját törvényeik
Más egyéb
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez a gyökér, annyira közszereplő, amennyire az adódból közszereplővé tették.

Alanyi jogon, egyik sem lenne képes fennmaradni, akárcsak, mint youtube-er.

Nincs a magyar youtube topjai közt egy kormánypárti csatorna sem, nem véletlenül szántják be a 888, PestiSrácok, meg mittoménmik "szerkesztőségeit", nincs nézettségük. Az a pár tizezer, össze sem hasonlitható, egy VR, egy Magyarósi Csaba, vagy Pamkutya megtekintéseivel.

Újságirónak nevezni ezeket, meg kifejezetten bűncselekménynek gondolom.


Fizetett provokátorok és annyira közszereplők, mint Győzike.

szept. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

A közszereplő nem azt jelenti, hogy valaki aki szokott szerepelni a médiában, mert akkor minden tiktoker ide tartozna az időjósokkal meg a mentők szóvivőjével együtt.

A közszereplő az olyan személyt jelent aki választott közfeladatot lát el mint a politikusok például.

Bohár Dani nem közszereplő, csak szerepel a médiában.

Magyar Péter azonban közszereplő, hiszen megválasztott EP képviselő.

szept. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

2, Bohár Dániel közszereplő. Aki a médiában véleményt nyilvánit meg, az közszereplő, erre volt birósági itélet is korábban.

És csak mellékesen jegyzem meg, hogy majd 2 évtizedig Magyar Péter és Bohár Dániel ugyanonnan kapta a fizetését.

szept. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

2: " közszereplő az a személy, aki közhatalmat gyakorol, gyakorolt vagy közhatalom gyakorlásával járó tisztségre jelölték, illetve aki a politikai közvéleményt feladatszerűen alakítja vagy alakította."


Lásd a mondat második felét. Fizetett politikai propagandista.

szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mi sose vetemednénk arra, hogy elhallgattassuk azokat, akik nem értenek egyet velünk"

Orbán vezér

szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak a bejegyzéseket törlik, le is tiltják a beszóló profilokat minden fideszesnél. Nem anyázásra kell gondolni, csak gúnyolódás, tények linkelése is elég.
szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

6/6

Engem youtube-on is tiltott a dupla ügynök fideszbérenc, nem is tudtam, hogy lehet tiltani ott. De már nem jelenik meg új hozzászólásom. Pedig én sem írtam semmi bántót, csak mivel külföldön vagyok ezért leírtam a tapasztalatom ami nem egyezik a kormánypropagandával


Úgy tűnik Orbán vezér hazudott és mégis elhallgattatnak :(

szept. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
No, most hogy kiderült, hogy valóban közszereplő, lehetne a továbbiakban a feltett kérdésre is érdemben válaszolni. Köszi!
szept. 10. 10:02
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Technikailag és jogilag mindenki azt moderál a saját oldalán, amit akar.


Az már nyilván más kérdés, hogy ennek az oldalnak van 20+ kezelője az adófizetők pénzén. Nekem inkább az a fura, hogy a facebook nem moderálja ki az alapvetően hamis politikai híreiket, pedig azok bőven kimerítik az álhír, sok esetben pánikkeltés bűncselekményét.

szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Technikailag és jogilag mindenki azt moderál a saját oldalán, amit akar."

Biztos ez? MP-nek nem hagyták, hogy "moderáljon", a tudta és beleegyezése nélkül jelentettek meg róla és hozzá közel álló személyekről érzékeny személyes adatokat, nem volt semmilyen "moderálási" lehetősége. Bohár Dániel miért élhet ezzel a lehetőséggel, és MP miért nem?

szept. 10. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!