Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypártiak, ti mindenképpe...

Kormánypártiak, ti mindenképpen elítélitek, ha valaki nyugatra költözik?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem szeretnék átköltözni Ausztriába. Nem azért, mert nem szeretném Magyarországot, de a hegyek, a friss levegő és az alpesi táj nagyon megfogott, nagyon jól érzem magam ott. Sajnos Magyarországon nincsenek ilyen helyek és a túrázás a kedvenc hobbim.

Amit sajnálnék, hogy kevesebbet használnám a magyar nyelvet, persze tudok jól németül, de mégsem olyan, mint az anyanyelvem. Amúgy vidéken ott is sokan konzervatívok és Orbánt is kedvelik, szóval nincs akkora szakadék szerintem, mint azt a médiában mondják. Meg haza is lehet jönni könnyen.



aug. 26. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Persze, a fideszes birkák úgy gondolják, ezzel egyből mocskos libsi leszel, hazaáruló Sorosbérenc, ellenzéki tahó. Hát nem tudod? "Itt élned, halnod kell."
aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Lekéne zárni nyugatfelé a határokat, hogy az aljas diszidensek ne tudják elhagyni az országot.
aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

"Kormánypártiak, ti mindenképpen elítélitek, ha valaki nyugatra költözik?"


Ha Gyurcsány Feri nyugatra költözne és ott politizálna, nem ítélném el.

aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Külföldön dolgozom, szeretem a hegyeket, de téged elítél(l)ek:)

aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!