Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypártiak általában...

A kormánypártiak általában jobb kedélyű, életrevalóbb emberek, mint a balosok?

Figyelt kérdés
Én többször járok falura rokonokhoz vagy haverokhoz iszogatni és ők olyan jókedvű, kedves emberek, tudják értékelni a pozitívumokat az országban, büszkék a nyelvükre, kultúrájukra, megművelik a földet, jó kajákat csinálnak, ezek szerintem a jég hátán is megélnének. A balosok meg szerintem rosszul állnak a dolgokhoz, direkt a negatívumokat keresik mindenben, az olimpiai sikerektől a tűzijátékon keresztül csak azt nézik, hogy valamibe tudjanak belekötni. Elég görcsösek ilyen szempontból, nem veszik észre az élet apró örömeit és olyasmiken rugóznak, hogy milyen jogaik legyenek az LMBTQ-soknak, amikor ez a hétköznapi emberek életét nem érinti és a legtöbben viszolyognak tőlük. Én sokkal jobban érzem magam kormánypártiak körében.

aug. 22. 12:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha 14 éve a szopóágon lennél, te se repdesnél az örömtől. Van amikor jobb a boldog tudatlanság.
aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%

Dagadt, igénytelen, alkoholista komcsikra gondolsz? Akik folyton háborúban állnak Brüsszellel, EU-val, NATO-val, gazdasággal, tudományokkal, jóléttel...

Végülis, boldogok a lelki szegények.

aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Igen.
aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét oldalon látok kilátástalan, lusta, depressziós embereket és boldog, életrevalókat is.
aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Hát én nem így tapasztalom.


Az életrevalóságot általában amúgy a jobberek arra értik, hogy valaki eléggé erőszakos, önző, csaló, magyarán olyan mint a Viktorka. Hát én ilyen áron azért nem akarok életképes lenni, de egy normális társadalomban nem is ez lenne a feltétele az életrevalóságnak.


Az elégedettség meg...nézz már szét. 14 éve az állítólagos megmentőjük kormányoz de állandóan hőbörögnek meg idegeskednek a legpiszlicsárébb baromságokon, legutóbb azért ért nekik vèget a nyugati civilizáció, mert kékre festettek egy hájas fószert az Olimpia megnyitóján. Máskor az atomháborútóp rettegnek, meg a zsidóktól akik bogarakat akarnak etetni velük, stb...


Szóval nem, nem látom hogy boldogabbak lennének, a jobboldali politika a saját szavazóit is félelemben tartja mert ezzel akarja mobilizálni őket.


Kb. Annyi a különbség hogyha valaki jobboldali akkor a probléma forrását másban látja, Brüsszelben Gyurcsányban Sorosban, de a f.stengert maga körül ő is érzékeli.

aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Szerintem ennek semmi köze a párt preferenciához, kivétel ha valaki pártag/képviselő
aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Azok akik pár kiló krumpliért szavaznak?rád bízom hogy eldóntsd.szerinted ők az életrevalóbbak?
aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy a balosok a magánéletükben nem ugyanolyan kedélyesek?


Amikor valaki -jogosan- elégedetlenkedik, akkor az nem azt jelenti, hogy "mindenben a negatívumot keresi", hanem próbál rámutatni a hibákra, mert csak úgy lehet fejlődni, ha a hibákon javítunk. Sajnos a kormányunk ezeket a hibákat nem hajlandó észrevenni, nem foglalkozik velük, sőt a "károgókat" kikiáltja közellenségnek, ez azért az emberbe tesz egy természetes frusztrációt.


Nem ismerem a rokonaidat, de van az a réteg, aki csak a saját életével van elfoglalva, és nem foglalkoztatják olyan problémák, amik közvetlenül nem érintik, úgy könnyű kedélyesnek lenni és a fideszre szavazni. Aztán majd megtanulja, hol lakik a Jóisten, ha egyszer bekerül kórházba.

aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
A melegek nem hétköznapi emberek? Ha valakinek a gyereke vagy a testvére meleg annak máris nem semleges ez a kérdés. Én azt nem értem hogy milyen alapon jelenti ki valaki hogy ez vagy az az ügy nem fontos? Mert őt nem erdekli? Ne érdekelje, én se folyok bele minden politikai kérdésbe, de ezzel az erővel az se érinti a "hétköznapi" embereket hogy Pakstól elvonta a kormány az összes forrást. Hisz a paksiak csak a társsdalom egy kis szelete, ez a paksiak problémája, tehát foglalkozzanak vele ők. Slusszpoén hogy ha minden meleget transzneműz meg biszexet összeadunk még többen is vannak az országban, mint Paks lakossága. :D
aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az életrevalóság például az, hogy az illető elmegy dolgozni és nem az államtól várja a segélyt. Vagy hogy vállal gyereket és nem a saját kényelmét nézi örökké. Vagy próbálja segíteni a saját rokonait, szomszédait, magyar terméket vásárol, megéli a nemzeti öntudatát, ezt nem gúnyolandó dolognak tartja, mint a balosok. Az lmbtq térnyerése pedig láthatóan bomlasztja a társadalmat, otthon a négy fal közt mindenki csináljon, amit akar, de ne ezzel nem kell szerepelni és ebből karriert építeni.
aug. 22. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!