Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypártiak általában...

A kormánypártiak általában jobb kedélyű, életrevalóbb emberek, mint a balosok?

Figyelt kérdés
Én többször járok falura rokonokhoz vagy haverokhoz iszogatni és ők olyan jókedvű, kedves emberek, tudják értékelni a pozitívumokat az országban, büszkék a nyelvükre, kultúrájukra, megművelik a földet, jó kajákat csinálnak, ezek szerintem a jég hátán is megélnének. A balosok meg szerintem rosszul állnak a dolgokhoz, direkt a negatívumokat keresik mindenben, az olimpiai sikerektől a tűzijátékon keresztül csak azt nézik, hogy valamibe tudjanak belekötni. Elég görcsösek ilyen szempontból, nem veszik észre az élet apró örömeit és olyasmiken rugóznak, hogy milyen jogaik legyenek az LMBTQ-soknak, amikor ez a hétköznapi emberek életét nem érinti és a legtöbben viszolyognak tőlük. Én sokkal jobban érzem magam kormánypártiak körében.

aug. 22. 12:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Pubikám, te melyik moziban ülsz? Épp a szociálizmusban volt közel 100%-os foglalkoztatottság. Még munkáspárt is van, ami eléggé balos. A megélhetési gyerekvállalókat és segíjen tengődőket pedig pont a fideszes táborban találod.
aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Aki kormánypárti, az a balos csak igazán.
aug. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!