Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Turul madár olyan a balliber...

A Turul madár olyan a balliberálisoknak, mint a jobboldaliaknak az lmbtq zászló?

Figyelt kérdés
szept. 9. 20:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

6;8;9-es vagyok.


Nem vagyok semmilyen pártnak, embernek a híve. Eszmerendszerekben hiszek.

Sajnos, jelenleg nincs magyarországon olyan párt, ami ezt hűen képviseli.

Így nem tudsz rám cimkéket aggatni. Ez is a jobboldal sajátossága, hogy mindenképpen kell egy párt, vagy vezető. Mint már fentebb írtam, bálványimádók vagytok.

szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%

11..



húha vannak agybajok.

szóval párt nélkül akarsz nyerni ?


nem tudom mit keresel a politika kategóriában egyáltalán!

szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

A bal oldalt nem érdekli a turul. Az intelligens embereket az oktatás, az egészségügy és az életszínvonal érdekli.


A bálványok imádatát meghagyjuk az alacsony iq-s, kopasz, vidéki turbómagyaroknak.

szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

12!


Elmegyek, szavazok.

Taktikai szavazó vagyok.

Most arra fogok szavazni, aki a legjobban gyengíti a fideszt.

Mint már említettem, nem vagyok bálványimádó, nem kell most egy pártot sem éltetnem, majd ha eljön az ideje, eldöntöm, hogy kire szavazok.

Tudom, hogy ez egy jobboldalinak nem felfogható, hogy vannak, akik nem érzelmi, hanem ésszerű döntést hoznak.

szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
14# Észt ne nagyon várj a fidesz tájékán...
szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11%
Már akkor is veszélyben vagy ha "nácinak" nézel ki. Esély van, hogy a csürhe támadásba lendül. Plusz az egyik főkolomposnak ep-képviselői szék járt.
szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

Ez csak a te kis fejedben van igy


Soha nem hallottal senkit tiltakozni a budai var turulja miatt, vagy a tatabanyai turul emlekmu miatt vagy az orszagban szerte talalhato masik turul szobor miatt


viszont amikor egy gyilkos eszme jelkepet teszik ra az elmeletileg aldozatokra emlekezo emlekmure, akkor minden joislesu ember felhorkan.

szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%

10 a DK nem a fidesz. Nem miattuk van hatalmon Orbán. Magyar tényleg fideszes, aki átmenteni akarja az orbáni diktatúrát.


A kérdésre válaszolva a turul eredetileg magyar jelkép, de a Horthy-rendszer óta az antiszemita szélsőjobboldal jellemzője

szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!