Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azokra a facebook felhasználók...

Neurotech kérdése:

Azokra a facebook felhasználókra akiknek ukrán vagy izraeli zászló van a profiljukon miért jellemző ennyire az önsanyargatás?

Figyelt kérdés
Ez az ilyen "én szégyenlem magam mások miatt" meg ilyen "ilyen is csak nálunk történik" és társai. És ez nem csak nálunk van, Közép Európa többi országában is ez megy. Beszélem a környező szláv nyelveket, tehát egy szlovák vagy cseh ilyen zászlós profilképpel ugyanúgy a saját országát fikázza.
júl. 7. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Miért, nem érezhetem szarnak a saját országom? Ahol a kormánypárt egy szóval plakátolja ki az országot mert az ország 70%-a tanulatlan, vidéki birka aki egy egész mondatot már nem tudna értelmezni? Ahol az én adómból buszoztatják fel a pedofilvédő nyugdíjas birkákat a "békemenetre"?


Azt nem értem hogy lehet erre büszke valaki.

júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Ezek agybetegek kerdező !
júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 A te adódból buszoztatja a cseh meg a szlovák kormány a birkákat? Ha végigolvasod a kérdésem látni fogod, hogy itt nem a kormánypártokról van szó.
júl. 7. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alaptörvény érvénytelen. Magyarország államforMÁJA korrupció. Putin báb, hacker botrány, Magyar hangfelvétele, kegyelmi ügy... és a sok agyhalottat az ötker bazári esemény akasztja ki.
júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!